Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Кам’янському зросте вартість проїзду в громадському транспорті

З 9 грудня у Ка’янському почнуть діяти нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування та в міському електричному транспорті. Відповідне рішення було прийнято 24 листопада на засіданні виконкому Кам’янської міськради.

За словами директора департаменту економічного розвитку міської ради Галини Єрмоленко, підвищення вартості проїзду викликано здорожчанням паливно-мастильних матеріалів та інших складових собівартості послуг із перевезення. Вона також зазначила, що запропоновані перевізниками розрахункові тарифи коливалися на рівні від 8,70 до 15 гривень й були значно вищі тих, що зрештою були винесені на розгляд виконавчого комітету.

Тож, відповідно до прийнятого виконкомом рішення, вартість проїзду в автобусах становитиме від 8,50 до 10 гривень в залежності від маршруту. Збільшиться й вартість проїзду у міських трамваях6 гривень.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Коли почнуть діяти нові тарифи на проїзд у громадському транспорті Дніпра?
У Дніпрі ухвалили рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках
У Дніпрі обговорили підвищення тарифів у громадському транспорті
Подорожчання проїзду в маршрутках: участь у громадських слуханнях візьмуть лише 70 дніпрян