Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У мерії Дніпра розповіли про можливості енергомодернізації та утеплення будинків ОСББ

У Дніпрі затвердили дві програми підтримки впровадження енергоощадних заходів ОСББ на 2022-2026 роки. Вони є доповненням до всеукраїнської програми «Енергодім» та Фонду енергоефективності.

У рамках муніципальних програм з міського бюджету відшкодовуватимуть частину витрат об’єднань на впровадження енергоефективних та енергоощадних заходів. Фонд компенсує 50 % від вартості проєкту. А з бюджету міста ОСББ надаватиметься до 20 % (на безвідсотковій поворотній основі). Об’єднання повертатимуть кошти завдяки отриманій економії від проведення енергоефективних заходів. І до 30 % – на безповоротній основі. Щоб отримати таку допомогу, об’єднання повинні стати учасником всеукраїнської програми «Енергодім».

«Енергомодернізація будинків з кожним роком стає все більш актуальною. Утеплення будинків, заміна системи опалення, встановлення енергоощадних вікон дозволяє заощадити кошти на оплаті енергоносіїв і економити на обслуговування будинку. Місто в цьому плані ще з 2016 року проводить активну роботу. Так, наприклад, за програмами співфінансування, «теплих» кредитів проводимо окремі види ремонтів. Зараз уже переходимо до більш комплексного підходу. Співвласники готові інвестувати у свої будинки, відремонтувавши так звану критичну інфраструктуру», – підкреслив начальник відділу по роботі з проєктами управління з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

За його словами, наразі від Дніпра до Фонду енергоефективності подано вже майже 50 заяв на участь у згаданих проєктах на суму понад 400 млн грн.

Детальну інформацію можна отримати на сайті програми «Енергодім» https://energodim.org/

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Як дніпровським ОСББ зменшити енерговитрати?