Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Вже «вимальовуються» футбольне поле і бігові доріжки: у Божедарівському ліцеї оновлюють стадіон

Замість старого поряд з Божедарівським ліцеєм облаштовують новий сучасний стадіон. На об’єкті вже «вимальовуються» майданчики під футбольне поле, тенісний корт, зона воркауту, бігові доріжки. Підрядники підготували основу під усі спортивні локації. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Нові пришкільні стадіони з’являються у селищах області. Такі ж як у великих містах. Безпечні, продумані до дрібниць, привабливі ззовні. Один з таких інфраструктурних об’єктів «виростає» у Божедарівці», – зазначив Валентин Резніченко. 

Старі ненадійні турніки, вкопані автомобільні шини. А ще залізні «рамки» замість футбольних воріт, трава під ногами – ось і все спортобладнання, яке мали учні Божедарівського ліцею.

Тож коли на старому майданчику з’явилася техніка й будівельники – радості не було меж.

Реконструкцію проводять за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Були не раз з учнями на красенях-стадіонах в інших містах і селах. По-доброму заздрили. Мріяли, щоб і в нас такий був. А коли розпочалися роботи, до кінця не могли повірити. З позитивними емоціями і гарним настроєм будемо займатися», – сказав учитель фізкультури Божедарівського ліцею Олег Базенко. 

Бригади робітників облаштували дренажну систему, розпланували майбутні спортмайданчики. Влаштували під них «подушку». Встановили бордюри.

«За останніми спортивними стандартами робимо. Можна й заліки буде здавати, і змагання проводити. Розмітили ділянку під майбутнє футбольне поле.  Його розміри – 40 на 25 метрів. Оптимально для школярів. Юні спортсмени оцінять», – розповів представник підрядника Владислав Лакіза.

На стадіоні будуть баскетбольний й волейбольний майданчики, воркаут-локація. Зона для гри в настільний теніс, легкоатлетичний трек на чотири доріжки, дитячий куточок з гіркою, гойдалками, пісочницею.

Передбачене led-освітлення, огородження, криті трибуни для глядачів.

«Футбольне поле найбільше чекаю. З сучасним газоном. Воротами із сіткою, щоб м’яч не вилітав. Адже раніше просто по траві бігали. Залишатимемося з хлопцями після уроків пограти», – висловив сподівання учень 8 класу Ілля Луценко. 

Разом зі стадіоном у Божедарівці проводять і реконструкцію опорного ліцею.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Буде стильним та сучасним: у Божедарівці оновлюють опорний ліцей
Уже готовий до фінішного покриття: у Божедарівці триває реконструкція шкільного стадіону
Євростиль та безбар’єрність: у Божедарівці модернізують опорний ліцей
Оновлюють за сучасними стандартами: у Божедарівці триває модернізація корпусу опорного ліцею