Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


«Портал відкритих даних» та редизайн офіційного вебпорталу міськради: що зроблено в Дніпрі

У Дніпрі презентували оновлений вебпортал міської ради. Він має сучасний дизайн, який відповідає дизайн-коду міста. Окрім цього, частково оновлено функціонал та систему пошуку. Нині сайт працює у тестовому режимі. Про це під час пресконференції 7 грудня повідомив заступник міського голови Дніпра Костянтин Цепенніков.

«На вебпорталі постійно ведуться роботи щодо оновлення актуальної інформації стосовно діяльності роботи виконавчих органів та комунальних підприємств. Окрім цього, наразі триває процес додавання віджетів Prozorro на сторінки виконавчих органів ДМР — обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі», — зазначив заступник міського голови.

Також Костянтин Цепенніков розповів, що Дніпро увійшов до 10-ки міст, які першими в Україні впровадили новий «Портал відкритих даних», уклавши ліцензійний договів з Міністерством цифрової трансформації України. За кількістю наборів відкритих даних серед всіх розпорядників в Україні Дніпро посідає 3 місце.

«На «Порталі відкритих даних» можна знайти інформацію щодо: використання публічних коштів; переліку укладених договорів; переліку об’єктів комунальної власності, що передані в оренду; відомостей про лікарські засоби, придбані бюджетним коштом, про їх розподіл між закладами охорони здоров’я та залишки в кожному з них; звітів про виконання паспортів бюджетних програм; довідників адміністрацій районів; даних про електронні петиції, у тому числі осіб, що їх підписали, та результати розгляду. Наявність у відкритому доступі таких даних сприяє створенню сервісів, які полегшують пошук інформації та допомагають вирішити низку проблем для бізнесу, громадськості та державних установ», — додав Костянтин Цепенніков. Нині на «Порталі відкритих даних» розміщено 1182 набори даних.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Чи замішаний посадовець у корупційних схемах: підкажуть відкриті дані
Як відкриті дані підвищують прозорість роботи депутатів: дослідження Мінцифри
Україна увійшла до топ-6 країн Європи в рейтингу відкритих даних
Обрати мобільного оператора за відкритими даними: Уряд схвалив зміни до постанови
Який з держорганів є лідером за відкритістю даних — дослідження Мінцифри