Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Стала відома подальша доля модульного містечка в Павлограді

До літа 2022 року всі переселенці, які зараз живуть у модульному містечку в Павлограді, повинні будуть його покинути і знайти собі нове житло.

Термін гарантійної експлуатації транзитного містечка закінчився ще 3 роки тому, тому міська влада прийняла рішення про закриття містечка, яке знаходиться у власності громади. Про його подальшу долю розповів мер міста Анатолій Вершина під час пресконференції, пише 5632.com.ua.

«Ми розробили програму по забезпеченню жителів модульного містечка житлом. Працюємо над кожною сім’єю, яка там зараз мешкає. Ми створюватимемо для них відповідні умови в гуртожитках, уже придбали 9 квартир для переселенців, до кінця цього року я сподіваюся, що придбаємо й десяту. Що стосується подальшої долі модульного містечка, то ми прийняли рішення залишити його в тому вигляді, в якому воно є, реконструювати й використати його потім на платній основі«, — розповів міський голова.

Він додав, що наступного року містечко захистять огорожею, щоб зберегти майно, а після відповідного ремонту відкриють хостел, в якому зможуть зупинятися спортсмени, що приїжджають на змагання в Павлоград, а також інші іногородні, такі, що приїжджають у справах.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: