Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Ставай Різдвяним ельфом: новорічна акція для дітей з інвалідністю у Дніпрі

Поспілкуватися, купити бажаний подарунок або допомогти з транспортуванням. У Дніпрі добровольці шукають Різдвяних ельфів (помічників) для привітання дітей з інвалідністю із новорічними святами. Зробіти свій внесок може кожен.

Про це в пресцентрі телеканалу Відкритий розповіла засновниця ГО «Кожна людина гідна» Ольга Зирянова.

До 15 грудня волонтери збирають подарунки дітям з інвалідністю. Потім ви можете приєднатися до ініціативи вже на етапі пакування, транспортування та вручення сюрпризів. Кому що подарувати — обирають самі діти, звертаючись до Ольги Зирянової. Вона вже перенаправляє їхні побажання волонтерам.

Зв’язатися з Ольгою можна за телефоном 380 93 690 57 04 або написати на сторінку організації у Фейсбуці. Адже волонтери потрібні цілий рік.

Підопічних у ГО «Кожна людина гідна» 240, серед них є і дорослі з будинку престарілих. Подарують різдвяне диво як дітям з інтернатів, так і сім’ям, в яких є такі малюки.

«На даний момент залишилося ще 50 дітей без Різдвяних Ельфів. Спасибі велике тим, хто вже підключився до нашої підготовки подаруночків. Якщо ви хочете відчути Різдвяний дух особливим чином, обов’язково приєднуйтеся до нашої акції. Це незабутнє відчуття — принести радість дітям, яким із самого народження живеться непросто. Ви можете взяти конкретну дитину зі списку й приготувати цілий подарунок або взяти в ньому участь частково. І дуже буде потрібна допомога фізично з 15 грудня у пакуванні подарунків. Це відбуватиметься по вул. Драгоманова, 19, у молодіжному центрі Alpha and Omega«, — розповіла Ольга Зирянова.

Можлива й фінансова участь. Карта Приватбанку: 4149 4393 1567 8569 Зирянова Ольга Олександрівна.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі відзначили Міжнародний День Волонтера: скільки в області благодійників та чим вони займаються?
Мешканцям Дніпропетровщини пропонують долучитися до Всеукраїнського дня добрих справ