Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Дніпрі, у центрі з протидії домашньому насильству, відремонтували дитячу кімнату

Працівники закладу з протидії домашньому насильству та роботи з постраждалими «Мамине щастя» за 2021 рік допомогли більш ніж сотні жінок та їхнім дітям. Наразі в центрі знаходяться 13 матусь та 23 дитини. Їхнє життя у притулку стало комфортнішим завдяки ремонту дитячої кімнати, повідомляє ДніпроTV.

«Мамине щастя» – місце підтримки для матусь з дітьми, які стикнулися з домашнім насильством.

Марина Земенкова, директорка комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» Дніпровської міськради: «Зараз центр надає послуги 13 сім’ям, тобто проектна потужність, на яку розрахований центр – 13 сімей, вона завантажена в повному обсязі”.

Жінки з дітьми живуть в окремих кімнатах. А тепер у притулку капітально оновили ще й ігрову кімнату.

Марина Земенкова, директорка комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» Дніпровської міськради:  “За кошти міського бюджету було зроблено поточний ремонт ігрової кімнати та холу. Сума поточного ремонту складає 334 тисячі. Вона оновлена повністю, тобто вона змінилася наразі зовсім. Її, той, що була – немає. Діти вже були, вже тут у нас був ляльковий театр до Дня святого Миколая. Діти дуже задоволені».

Жінки, які опинилися в складних життєвих обставинах, отримують у центрі всебічну підтримку. Наталія знаходиться тут вже місяць, вона дякує за прихисток та правовий захист:

«Я дуже вдячна, що є такі центри в нашому місті для жінок, які потрапляють під насильство в сім’ї. Це дійсно дуже велика безпека знаходитися тут. Тут я отримала захист, в першу чергу — захист для себе і своїх діток».

Максимальний термін перебуванні у центрі – 9 місяців. Жінки поступово відновлюються та повертаються до нормального життя – працюють та доглядають малечу. В цьому році у Дніпрі врятували від домашнього насильства 349 жінок, 122 дитини та навіть 44 чоловіків.

Анастасія Тищенко, директорка Дніпровського міського центру соціальних служб: «Функціонує мобільна бригада, яка реагує на гострі екстрені випадки домашнього насильства або насильства за ознакою статі. В ній працюють два фахівця соціально роботи і психолог. Вони виїжджають на випадки екстреного реагування. І якщо дійсно випадок екстрений, особу, яка зазнала домашнього насильства, вилучають і доставляють у разі необхідності або, якщо це жінка з дітьми, до відділення «Маминого щастя» для жінок з дітьми. Або, якщо це просто жінка, до іншого, другого відділення «Маминого щастя».

У планах центру – створення сенсорної кімнати для поліпшення психоемоційного стану дітлахів. Вже закуповується необхідне обладнання. Відкриється кімната після Різдвяних свят.

Щоб отримати підтримку тим, хто страждає від домашнього насильства або насильства за ознакою статі у Дніпрі, потрібно телефонувати за номерами:

(056) 767 18 41 Телефон довіри
(056) 785 73 60 Мобільна бригада

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: