Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі відкрили Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю: подробиці

Як почувають себе люди з інвалідністю на вулицях міста? Чи стало їм комфортніше за останні роки? Що ще можна зробити для того, щоб такі мешканці міста та гості почували себе ще зручніше? Про це говорили у програмі «Твій вечір» на каналі Дніпро TV.

Останні два роки мені заздрить взагалі вся Україна, всі організації людей з інвалідністю, бо такої підтримки немає ніде. Сьогодні (3 грудня – ред.) запросили журналістів і відкрили Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю. І такого центру ще нема ніде”, – розповіла особа з інвалідністю, голова центру адаптації людей з інвалідністю “Океан добра” Ольга Волкова.

Для центра місто виділило досить просторе приміщення, в якому встановили тренажери.

Змінюється законодавча база, змінюється підхід саме до соціального забезпечення, соціальної підтримки людей з інвалідністю. Ми зараз вносимо зміни до програми благоустрою міста для комфорту маломобільної групи населення. Тому що багато людей не розуміють: маломобільна група населення – це будь-яка людина в будь-якому віці. Це вагітні жінки, батьки з маленькими дітьми, люди з інвалідністю, люди з тимчасовим розладом здоров’я, люди похилого віку. Навіть вивих кісточки – це маломобільність. За світовою класифікацією маломобільними можуть бути повні або худі люди, люди високого зросту, люди маленького зросту”, – каже Ольга Волкова.

Центр адаптації ще офіційно не відкрився через обмеження червоної зони.

Люди з інвалідністю, які не один рік користуються колісним кріслом – вони будуть консультувати тих, хто нещодавно отримав травму, та їхніх родичів. Тому що люди з інвалідністю – це повноцінні люди. Вони будуть розповідати, як займатися сексом, як народжувати дітей, як виховувати їх без бабусь та дідусів, самостійно. Це люди, які все пройшли. Ми братимемо буквально за ручку та будемо організовувати вихід із дому, посадку в громадський транспорт. Ми постійно проводимо тренінги з водіями електротранспорту. Щоб люди з інвалідністю відчували себе вільно та комфортно”, – розповіла голова центру адаптації людей з інвалідністю “Океан добра” Ольга Волкова.

Детальніше — у відео:

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі волонтери зустрічають з потягів маломобільних людей з обстріляних міст
«Океан добра» серед пустелі війни: допомога людям з інвалідністю, які прибули до Дніпра
У Дніпрі провели тренінг з евакуації маломобільних людей
Як у Дніпрі працює послуга «Соціальне таксі» під час воєнного стану
У Дніпрі запрацював центр для переселенців з інвалідністю