Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Кривому Розі оновлюють один з найстаріших ліцеїв міста

У Кривому Розі оновлюють Центрально-Міський ліцей. Це один з найстаріших навчальних закладів міста. Нині у розпалі внутрішні роботи. Працюють підрядники і над фасадом будівлі, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації  Валентин Резніченко.

«Для дітей Дніпропетровщини створюємо сучасні освітні простори. Будуємо «з нуля» садочки. Реконструюємо школи, перетворюючи їх на стильні та сучасні. Зокрема, у Кривому Розі капітально ремонтуємо Центрально-Міський ліцей», – сказав Валентин Резніченко. 

Ліцей модернізують для майже 500 учнів. Роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Під час ремонту акцент роблять на енергоефективності. Аби у будівлі було тепліше, замінять двері та усі 120 вікон, оновлять покрівлю, утеплять підлогу і стіни. На даху облаштують водостічну систему з підігрівом – аби не намерзав сніг.

А ще, термомодернізують фасад. При цьому максимально збережуть історичне «обличчя» будівлі, каже представник підрядної організації Сергій Пільгуй.

«Нині на обєкті працюють з півсотні людей. Демонтуємо стару підлогу на першому поверсі. На другому та третьому обшиваємо стіни гіпсокартоном та робимо нову підлогу. Встановили частину вікон. Працюємо і над фасадом – готуємо його під утеплення. Буде гарний та сучасний ліцей – один з найкращих у місті», – розповів Сергій Пільгуй. 

Замінять підрядники й усі внутрішні комунікації. Встановлять систему відеоспостереження та пожежну сигналізацію.

Приведуть до ладу класи та модернізують їдальню. Оновлять і спортивну залу.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Другий поверх – на фініші: для учнів Лихівської громади осучаснюють опорний ліцей
Оновлюють за сучасними стандартами: у Божедарівці триває модернізація корпусу опорного ліцею
Нові класи, кабінети творчості, житло для вчителів: у Божедарівці осучаснюють школу
У Нікопольському районі реконструюють два дитсадки
З новим статусом та реконструкцією: учні Апостолівського ліцею №3 розпочали навчальний рік у модернізованих класах