Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Е-прописка у Кривому Розі: підсумки за 2021 рік

Завдяки впровадженню виконкомом Криворізької міськради спільно з Мінцифрою діджитал-проєктів,  у 2021 році криворіжці, одними з перших в Україні, змогли скористатись послугами з е-прописки на Порталі Дія:

  • Е-прописка дитини віком до 14 років – можливість «прописати» дитину без відвідування офісу «прописки». Батьки заповнять заяву на порталі, сплачують адмінзбір і місце проживання зміниться того ж або наступного дня (крім вихідних). Для цього необхідно: електронний підпис одного з батьків. Якщо батьки зареєстровані за різними адресами, то підписи обох. Все максимально просто – без зайвих довідок та папірців!
  • Доросла е-прописка (декларування місця проживання) – для оформлення необхідно перейти на портал Дія до особистого кабінету за допомогою електронного підпису, обрати послугу та заповнити коротку заяву, втративши всього 10-15 хвилин — все швидко та просто. В рамках цієї послуги реалізовано і сервіс «MilitaryID», який дозволяє змінити реєстрацію місця проживання призовникам, військовозобов’язаним та резервістам на порталі Дія з використання Military ID-номера взамін паперового документа! Така е-послуга дозволить призовникам, військовозобов’язаним та резервістам змінити «прописку» у Кривому Розі за декілька кліків на порталі Дія, не відвідуючи військкомати.

У 2021 році більше 200 криворіжців віддали перевагу е-послугам з прописки.

Також у 2021 реалізовано послугу –   «Актуальна е-прописка в Дії», яка дозволила криворіжцям відмовитись від паперових довідок про «прописку» та використовувати замість них електронні документи в мобільному додатку Дія.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Криворіжанка скористалася е-пропискою