Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Електронна петиція: популярність серед криворіжців зростає

Подати та переглянути всі електронні петиції, адресовані Криворізькій міськраді, можна на Сервісі електронних петицій – https://pet.kr.gov.ua/.

Для того, щоб електронна петиція потрапила на розгляд міськрадою, вона має зібрати не менше 1000 підписів жителів Кривого Рогу протягом не більше трьох місяців зі дня її оприлюднення. Така вимога прописана в Порядку розгляду електронної петиції до міськради, затвердженому рішенням від 31.01.2018 № 2408.

Впродовж 2021 року такий інструмент громадської участі, як електронна петиція, набув певної популярності серед криворіжців: було зареєстровано 213 петицій від фізичних осіб. Ще 1 петиція подана від громадського об’єднання, яке здійснює збір підписів на її підтримку.

Наразі 16 петицій (7,5 %), зареєстрованих у 2021 році, отримали відповідь міськради. 64 петиції ще перебувають у стадії збору підписів; 2 вже набрали необхідну кількість підписів та чекають на розгляд; 4 петиції знаходяться на розгляді міськрадою.

Активність криворіжців щодо створення та підписання таких електронних звернень виросла порівняно з попередніми роками. Впродовж 2020 року була зареєстрована 51 петиція, відповідь отримали 2 з них. У 2019 році відповідно 22 та 2 петиції.

До речі, використання такого інструменту громадської участі, як електронна петиція, жителями Дніпра у 2021 році навпаки знизилося порівняно з 2020-м. Детальніше про це читайте тут.

За результатами розгляду петицій у 2021 року, Криворізька міськрада підтримала вирішення таких питань:

Наталя Головата

«Новий формат»

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дерусифікація: жителі Павлограда збирають підписи за та проти перейменування міста
Електронні петиції: у Дніпрі пропонують перейменувати проспект Пушкіна та замінити пам’ятник Маргелову
Петиція щодо перейменування Новомосковська набрала необхідну для розгляду кількість голосів
Електронна петиція: чи зацікавлені жителі Кам’янського в цьому інструменті громадської участі?
Перевізники Кривого Рогу протестували біля міськради: що буде з тарифами на проїзд?