Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Поряд зі школою №35 у Дніпрі облаштовують сучасний стадіон

Триває реконструкція стадіону школи №35 у Дніпрі. Там облаштовують цілий спорткомплекс. Із великим футбольним полем, майданчиком для гри у волейбол і баскетбол. Зонами воркауту та для стрибків у довжину. Біговими доріжками та тренажерами. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Діти мають займатися фізкультурою і спортом на стадіонах, що відповідають вимогам часу. Із яскравими майданчиками з безпечним нетравматичним покриттям та зручними знаряддями. Такі осередки створюємо в навчальних закладах по всій області. Роботи тривають біля школи №35 у Дніпрі», – зазначив Валентин Резніченко.

На оновлення стадіону дніпровської школи №35 місцеві чекали давно. Його збудували 45 років тому. З тих пір – жодних змін. Асфальт на майданчиках давно потріскався. Замість трави на футбольному полі була просто пилюка.

Мрії про сучасний стадіон нині втілюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Дуже зраділи реконструкції. На оновленому стадіоні зможемо проводити уроки фізкультури одночасно в декількох класах. А ще тут займатимуться і учні сусідньої школи №111, і вихованці ДЮСШ №2. Загалом – понад 2 тис дітей», – сказала в.о. директора дніпровської школи №35 Ірина Карпенко.

Нині у будівельників на часі – облаштування дренажної системи. Аби в дощ не було калюж. Майбутні локації засипають щебнем різного розміру. Загальна товщина шару буде понад півметра, каже представник підрядної організації Євген Яковлєв.

«Все зробимо на найвищому рівні. Розміри футбольного поля будуть за євростандартами: 105 на 68 метрів. Ввечері його підсвічуватимуть потужні прожектори. Для цього встановимо чотири 16-метрові щогли. На кожній – по 22 світильники», – розповів Євген Яковлєв. 

Окрім футбольного поля, облаштують ігрові майданчики та легкоатлетичні доріжки. Все буде із безпечним покриттям.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Візитівка» усієї громади: у Царичанці оновлюють стадіон «Діброва»
Зводять мости, прокладають тунелі: у Дніпропетровській області будують найскладнішу ділянку траси Н-31
Буде по-домашньому затишно і по-європейському стильно: у розпалі модернізація Лихівського ліцею
У Кривому Розі осучаснюють ясла-дитсадок №260
Буде стильним та сучасним: у Божедарівці оновлюють опорний ліцей