Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


єПідтримку планують розширити на оплату освітніх та комунальних послуг

Уряд продовжить підтримувати людей та бізнес в умовах пандемії. Програма Президента єПідтримка виявилася вкрай успішною та популярною. Наразі понад 7,5 млн українців подали заявки на отримання виплат. 1,7 млрд грн вже витрачено.

З 24 січня Уряд розширив ініціативу на громадян віком від 60 років. Лише за 2 дні українці купили ліків за кошти програми єПідтримка на понад 6,5 млн грн.

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, надалі Уряд планує розширити програму на підлітків з одночасним додаванням до напрямків можливих витрат освітні послуги. Також за ініціативи Президента Володимира Зеленського планується розширити програму на комунальні послуги.

Президент також анонсував 500 грн виплат за бустерну дозу, і Уряд зараз активно працює над впровадженням цієї ініціативи.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Майже 9 млн людей скористалися програмою єПідтримка: на що витрачають найбільше
Ковідна тисяча: ПриватБанк відкрив оформлення карток єПідтримка для підлітків
єПідтримка: вакциновані підлітки від 14 років отримають 1000 грн на освітні послуги
Купувати ліки за «ковідну» тисячу можуть дозволити ще одній групі населення
Відсьогодні українці можуть придбати ліки за кошти програми єПідтримка