Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Інструмент електронної демократії: як завдяки сайту «Бюджет участі» містяни змінюють Дніпро на краще

У Дніпрі з 2017 року існує громадський проєкт «Бюджет участі», тоді ж з’явився і сайт, на якому містяни можуть запропонувати до втілення свої ідеї або проголосувати за проєкти інших. За 5 років «Бюджету участі» було подано 2244 проеєкти, 569 з них перемогли та вже реалізовані. Наразі сайт є одним з інструментів електронної демократії у Дніпрі. За минулий рік ресурс відвідали майже 800 тисяч користувачів.

«Усі проєкти, що подавалися на сайт, мають архівний вигляд, тобто можна побачити, які проєкти були, наприклад, у 2017 році, є можливість переглянути все наповнення. Історію проєкту, оцінки, які надаються профільними виконавчими органами під час перевірки, також можна відслідковувати статус проєкту, його реалізацію, голосування», — розповів представник департаменту інноваційного розвитку ДМР Владислав Соловйов.

У 2021 році до голосування долучилась рекордна кількість людей — більше 147 тисяч, загалом вони віддали 532 213 голосів. Аби подати проєкт або проголосувати, користувачу необхідно авторизуватися на сайті «Бюджет участі» через систему BankID або за допомогою електронного паспорту.  Це дозволяє підтвердити особистість та унеможливлює фальсифікації. Окрім інформації про самі проєкти, на сайті «Бюджету участі» можна знайти розпорядчі документи, нормативну базу, а також є розділ «Допомога».

«У розділі «Допомога» можна знайти правила участі у проєкті, усілякі бланки, також є шаблони рекламних матеріалів. Автор може додати до шаблону номер свого проєкту або назву для того, щоб було зручно поширювати інформацію про свій проєкт та збирати голоси. Також є розділ «Контакти», там інформація про те, як з нами зв’язатися, адреса, Viber, Telegram, телефони, сторінки у соціальних мережах», — додав Владислав Соловйов.

Дізнатися детальніше про громадський проект «Бюджет участі» та процедуру подання проєктів і голосування можна на офіційному сайті, або звернувшись за телефоном (093) 093-97-00.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кам`янському стартує прийом проєктів на Бюджет участі
У Кам’янському відновлять фінансування програм підтримки ОСББ та «Бюджету участі»
Бюджет участі Дніпра: яка подальша доля проєктів?
У Дніпрі оновили програму «Бюджету участі» та змінили положення
У Дніпрі вперше розпочнеться реалізація мікропроєктів від школярів «Бюджетик Участик»