Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


На Дніпропетровщині 50 мобільних бригад допомагають жертвам насильства

На Дніпропетровщині діє 50 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги. Вони виїздять на виклики до мешканців області, які стали жертвами домашнього насильства. Або зазнали агресії за ознакою статі. У 2021-му допомогли понад 1,5 тис людям. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

«Зазнати насильства може будь-яка людина. Незалежно від статі, віку та соціального статусу. У містах та районах Дніпропетровщини працюють мобільні бригади, які виїздять на виклики до постраждалих. У 2021-му надали підтримку більш ніж 1,5 тис мешканцям області. Переважно, зверталися жінки», – розповіла директорка департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА Олена Кришень. 

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги діють в Апостоловому, Марганці, Нікополі, Новомосковську, Покрові, Кам’янському і Дніпрі.  Та ще у 43 громадах Дніпропетровщини.

Перелік та контакти бригад – тут.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Українські жінки будуть більш захищені: дніпровські експертки розповіли про значення ратифікації Стамбульської конвенції
Куди звертатися жертвам домашнього насильства на Дніпропетровщині
Рада підтримала ратифікацію Стамбульської конвенції
Як у Дніпрі працює повний спектр соціальних послуг для постраждалих від домашнього насильства
Мешканців Дніпропетровщини запрошують долучитися до опитування «Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті»