Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі вперше розпочнеться реалізація мікропроєктів від школярів «Бюджетик Участик»

У Дніпрі анонсували конкурс мікропроєктів «Бюджетик Участик» від Молодіжної ради. Ця ініціатива – переможець серед великих проєктів «Бюджету участі» у 2021 році. Як зазначають у департаменті інноваційного розвитку міськради, це унікальна ініціатива, адже її суть полягає у проведенні конкурсу саме серед школярів.

«У нас дуже багато невеличких ідей від учнів різних шкіл, вартують вони від 3 до 10 тисяч гривень. А податися до великого конкурсу «Бюджету участі» з такою сумою за правилами не можна. Тому вирішили вперше спробувати податися з такою пропозицією та отримати фінансування для реалізації пропозицій від школярів Дніпра», – уточнив в. о. голови Молодіжної ради Дніпра та автор проєкту Рафаель Кіжнер.

Після подання, модерації та голосування відзначать 20 переможців, кожен отримає фінансування від 1 000 до 10 000 гривень на реалізацію ініціативи. Ба більше, перед поданням мікропроєктів проведуть і «Школу Бюджетику Участику», там навчатимуть юних авторів цих мініініціатив.

«Далі ми шукатимемо спеціальну платформу для голосування, щоб змогли взяти участь як всі учні школи, так і батьки, вчителі», – підкреслив Рафаель Кіжнер.

Подасть невеличкий проєкт із друзями й лідерка учнівського самоврядування СЗШ № 106 Анастасія Журавель: «Ми хочемо провести змагання з кіберспорту. І вже після обговорення у школі хочуть приєднатися зо пів сотні учнів. Нам потрібне фінансування на організацію та хороші призи».

Уже є 14 ініціатив від учнівського самоврядування. «Серед них є багато екопроєктів та навіть є пропозиції на фінансування зйомки роликів та рекламування школи у соцмережах», – зауважив в. о. голови Молодіжної ради Дніпра.

«Загальна вартість цього проєкту – 275 тисяч гривень. Щороку від молоді була велика кількість проєктів, серед ініціатив – молодіжний коворкінг-центр «Дніпро», історія Дніпра у бронзових мініскульптурках «Відчуй», алея багатонаціонального міста (прапори, – ред.). А у 2021 році створили окрему групу проєктів «Інформаційно-молодіжна» (до якої увійшов «Бюджетик Участик»). Подали 39 проєктів на 8 690 885 гривень. Переміг 21 проєкт на 4,8 млн грн», – підкреслив начальник відділу організаційної роботи з громадськими проєктами департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Владислав Соловйов.

Довідка. Голосування за мікропроєкти розпочнеться у вересні, реалізація запланована з 1 жовтня 2022 року. Детальніше за посиланням.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кам`янському стартує прийом проєктів на Бюджет участі
У Кам’янському відновлять фінансування програм підтримки ОСББ та «Бюджету участі»
Бюджет участі Дніпра: яка подальша доля проєктів?
У Дніпрі оновили програму «Бюджету участі» та змінили положення
Соцініціативи «Бюджету участі» у Дніпрі: що реалізують у 2022 році