Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Як дніпрянам через електронні сервіси отримати адмінпослуги у сфері реєстрації бізнесу

У Дніпрі розповіли, як зручно отримати адміністративні послуги у сфері реєстрації бізнесу за допомогою електронних сервісів. З квітня 2020 року й до сьогодні державні реєстратори міста обробили більше 50 тисяч подібних заяв від підприємців Дніпра та області.

«Наразі їх можна отримати на порталі надання електронних сервісів «ДІЯ». На сьогоднішній день там доступні такі послуги у сфері реєстрації бізнесу: державна реєстрація фізичної особи-підприємця, державна реєстрація припинення діяльності фізичної особи-підприємця, державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу-підприємця (зміна видів економічної діяльності та інформації про зв’язок) тощо», – розповіла начальниця відділу – державна реєстраторка відділу реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців управління у сфері державної реєстрації департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради Тетяна Абрамова.

Для отримання послуги треба авторизуватися у кабінеті та заповнити онлайн форму з потрібною послугою і сформувати електронну заяву на ведення послуги.

«Її можна роздрукувати чи завантажити, а підписати електронно-цифровим підписом. Далі заява відправляється до державного реєстратора, він вносить запит до реєстру. Потім до вас надходить (до особистого кабінету) виписка з єдиного державного реєстру, вона електронна, але має таку ж юридичну силу, як і паперова. Тому зазначу, що приходити додатково до державного реєстратора непотрібно. Все можна відслідкувати в особистому кабінеті», – підкреслила Тетяна Абрамова.

Вона додала, що можна перевірити відомості на порталі Міністерства юстиції України. Можна скачати виписку, отримати результати надання послуг тощо.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Адмінпослуги та адмінпроцедура: підсумки березня
ЦНАПи Дніпропетровщини отримали ще 3 мобільні валізки від міжнародних партнерів
Понад 1 тис консультацій та адмінпослуг за місяць надають на Дніпропетровщині завдяки мобільним ЦНАПам
Експерти дослідили якість сервісу в управліннях соцзахисту: результати опитування
Як змінилась робота ЦНАП в умовах війни? Результати дослідження