Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Щодня на Дніпропетровщині вакцинують від коронавірусу майже 2 тис людей

На Дніпропетровщині триває імунізація від коронавірусу. У наявності – CoronaVac, Comirnaty, AstraZeneca, Moderna. В області працюють 31 центр вакцинації та 200 амбулаторних пунктів щеплення. Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військової адміністрації.

«Разом переживаємо важкі часи. Проте не повинні забувати про загрозу для життя і здоров’я, яку несе коронавірус. Нині не час хворіти. Уберегтися від небезпечної недуги допоможе вчасна імунізація. Як і раніше, щеплення проводять в амбулаторних пунктах та центрах вакцинації. Скористатися нагодою можуть і мешканці області, і переселенці», – зазначила заступниця директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОВА Тетяна Квітницька.

Загалом медична система в області працює стабільно, додала вона. Необхідну допомогу мешканці та переселенці отримують у стаціонарах та амбулаторіях. За викликами виїжджають «швидкі».

«Хворі на COVID-19 отримують допомогу, як і раніше, у стаціонарах та амбулаторно. Працюють центри вакцинації. Лікарні забезпечені необхідним обладнанням, їжею та водою, мають укриття. Є запас медикаментів – щонайменше на 3 місяці», – сказав заступник Дніпровського міського голови Андрій Бабський.

Нині хворі на діабет отримують інсулін безкоштовно. Для цього необхідно взяти рецепт у сімейного лікаря, терапевта, педіатра або ендокринолога. Препарат видають в аптеках, які долучилися до урядової програми «Доступні ліки». З їх переліком можна ознайомитися на сайті Національної служби здоров’я України.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Попри зменшення захворюваності на COVID-19 дніпровські лікарі рекомендують вакцинуватися
На Дніпропетровщині рівень захворюваності на COVID-19 знизився на 75%
2343 нові випадки, 1474 людини одужало: COVID-статистика Дніпропетровщини за добу
Майже 9 млн людей скористалися програмою єПідтримка: на що витрачають найбільше
2712 мешканців Дніпропетровщини захворіли, 1043 – одужали: COVID-статистика за добу