Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Закликаємо НАТО закрити небо над Україною: громадські організації Дніпропетровщини збирають підписи

Громадські організації Дніпропетровської області збирають підписи під зверненням до НАТО та інших держав. До руху долучаються тисячі мешканців міст і сіл регіону. Усі в один голос закликають закрити небо над Україною. Про це розповіли на брифінгу.

«Сьогодні найважливіше питання – закрити небо над Україною. Аби позбавити ворога можливості бомбардувати наші мирні міста і села. Просимо країни НАТО прислухатися до нашого заклику. Його підтримують власними підписами тисячі мешканців Дніпропетровщини», – зазначив громадський діяч Віктор Кучинський.

Громадська діячка Віра Касьянова додала, що поставити підпис у підтримку звернення до НАТО приходять жінки із дітьми.

«Ми, жінки, залишилися тут, на власній землі. Нікуди не поїхали. Захищатимемо її як зможемо. Просимо світову спільноту прислухатися до нас і закрити небо. Кожен день зволікання коштує життів наших громадян», – сказала Віра Касьянова.

У Дніпрі збір підписів відбувається на Європейській площі, біля супермаркету «Varus». Внизу проспекту Олександра Поля – біля «АТБ». А також за адресами: просп. О. Поля, 104А, просп. Б. Хмельницького, 118Д, просп. Гагаріна, 40Б. На житловому масиві Перемога – просп. Героїв, 3. На житловому масиві Покровский – ул. Ю. Кондратюка, 20.

24 лютого Росія розпочала повномасштабне військове вторгнення на територію України. З початку війни РФ завдає авіаударів по цивільному населенню.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Центр «Тамариск» оголошує додатковий набір на участь у IV Школі інформування та комунікацій
Наближаємо перемогу: як працюють партнери Мережі UPLAN у Дніпрі?
Комунікації ГО під час війни: чому це важливо?
Громадські організації Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі грантів
Центр «Тамариск» запрошує до участі в «Четвертій Школі Інформування та Комунікації»