Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Про організацію діяльності добровольчих формувань територіальних громад

Закон України «Про основи національного спротиву» визначає, що добровольче формування – це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, які проживають у межах території відповідної територіальної громади, який призначений для участі у підготовці та виконанні завдань територіальної оборони в межах території відповідної територіальної громади.

Пропонуємо вашій увазі методичний посібник, у якому зібрані відомості та зразки документів, що можуть бути використані в діяльності добровольчих формувань на території України.

Автором посібника став Станіслав Абрамов – управлінець, правознавець, адвокат, засновник та член добровольчого формування територіальної громади, експерт Мережі UPLAN. Тому підготовка цього матеріалу здійснювалась на підставі документів розроблених в процесі утворення та функціонування добровольчого формування протягом перших 60 днів військової агресії Російської Федерації проти України.

Методичний посібник допоможе у створенні добровольчих формувань та організації їхньої діяльності. Запропоновані рішення були вдало апробовані під час створення та організації діяльності добровольчих формувань територіальних громад Дніпропетровської, Запорізької та Миколаївської областей.

Зокрема, експерт пропонує рішення щодо таких питань діяльності добровольчих формувань:

  • кадрові та загальні питання;
  • питання озброєння і оснащення;
  • питання навчання (підготовки) та виконання завдань територіальної оборони;
  • питання забезпечення та гарантій.

Ви можете завантажити методичний посібник «Про організацію діяльності добровольчих формувань територіальних громад» за цим посиланням.

Довідка про розробника методичного матеріалу

Абрамов Станіслав Геннадійович, народився та мешкає у м. Дніпро, Дніпропетровська область, Україна.
Освіта вища юридична, вища економічна.
Молодший лейтенант запасу (військова кафедра 2008р.), бойовий досвід відсутній.
Кризовий менеджер, управлінець, правозахисник, адвокат, громадський діяч.
Досвід роботи в галузі права з 2008 року, діючий адвокат з 2012 року.
Досвід роботи в галузі управління з 2016 року. Працював на посадах керівника та заступника керівника комунального підприємства, директора департаменту активів та правового забезпечення органу місцевого самоврядування.
Член добровольчого формування Дніпровської міської територіальної громади «Варта Дніпра».
Електронна адреса для листування, якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції стосовно методичного матеріалу: ecoadvokat@gmail.com

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Адмінпослуги та адмінпроцедура: підсумки квітня 2023
Адмінпослуги та адмінпроцедура: підсумки березня
«Особливість наших моніторингових досліджень — надання рекомендацій для покращення рівня сервісу ЦНАП», — Анна Колохіна, координаторка Мережі UPLAN у Дніпропетровській області
Експертка розповіла про поразки й перемоги на фронті адмінпослуг у жовтні
П’ять років Мережі UPLAN: головне — це люди, на яких все тримається