Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Складнощі з логістикою: волонтери Дніпра розповіли про проблеми 3-го місяця війни

Харчування, медицина, одяг і засоби гігієни. Такі основні напрямки благодійних фондів «Взаємодія Дніпра» та «Чужих дітей не буває». Проте, наразі допомагати стало важче, бо з’явилися проблеми з логістикою.

Про це Відкритому розповіли представники фондів «Взаємодія Дніпра» та «Чужих дітей не буває» Ксенія Башибулар, Марія Лінник та Антон Сорока.

Волонтери організацій «Взаємодія Дніпра» та «Чужих дітей не буває» допомагають по декільком сферам: харчування, медицина, одяг і засоби гігієни.

«Стосовно одягу та засобів гігієни для військових, у нас є необхідність у футболках, нижній білизні (труси та панчохи). Хочу дуже подякувати бренду «KOLOSOVA» за те, що протягом 3 місяців шиє нам футболки. Є попит на тканину в кольорі оливки. Серед засобів гігієни, нам у великій кількості потрібні вологі серветки», – звертається Ксенія Башибулар.

«Медицина – для кожного солдата важлива. Аптечки ми збираємо самостійно. Найголовніші ліки це все ж кровоспинні, турнікети, парамедичні ножиці тощо. Ми не лише передаємо меддопомогу на передову, а й допомагаємо нашим лікарням Дніпра, куди доправляють поранених захисників. Наразі збираємо кошти на купівлю дороговартісного обладнання», – розповіла Марія Лінник.

«Щодо харчування, все влаштовано таким чином, що нам допомагають підприємці Дніпра, Західної України та Європи. Однак, проблема в кількості. Нам не вистачає об’ємів продуктів, бо ми охоплюємо Харківський та Донецький напрямок. Ми почали самі робити сухпайки для військових із тушонки та каші з м’ясом. Нам потрібні у великій кількості крупи, м’ясо, вода», – розповів Антон Сорока.

Проблемою для волонтерів наразі є логістика. Адже, знайомі з Європи можуть допомогти, однак вантаж зі Львову потрібно забрати. Через проблеми з пальним логістичні послуги наразі дуже зросли в ціні.

Для всіх, хто бажає приєднатися до волонтерів та допомогти:

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ!»
КОД ЕДРПОУ 44560314
РЕКВІЗИТИ
IBAN UA27 3808 0500 0000 0026 000 7719 62
USD
IBAN UA89 3808 0500 0000 0026 0017 7819 1
EUR
IBAN UA15 3808 0500 0000 0026 0007 7819 2
Детальніше дивіться у відео.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпрян закликають долучатися до документування воєнних подій
Працює бізнес, завершується посівна, проводиться благоустрій: про ситуацію у Верхівцевській громаді
Україна створить нові залізничні термінали на кордонах з кількома країнами – Кубраков
Цими вихідними Музей історії Дніпра стане волонтерським центром
На Дніпропетровщині одну ворожу ракету збила ППО, інша зруйнувала інфраструктурний об’єкт