Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Цими вихідними Музей історії Дніпра стане волонтерським центром

21 та 22 травня Музей історії Дніпра на два дні перетвориться на волонтерський осередок. Спільно з Координаційним штабом волонтерів Дніпра музей відкриє двері відвідувачам благодійним проєктом «Дніпро. Волонтерство поза часом». Захід організовано з нагоди Міжнародного дня музеїв. 

«У ці дні кожна зала музею перетвориться на волонтерську локацію, де кожен відвідувач не просто дізнається та побачить різні напрями волонтерської роботи, а й може стати її учасником, дізнатися багато цікавого про традиції волонтерського руху у нашому місті. Серед локацій будуть: плетіння маскувальних сіток, виготовлення кікімор, пальників, збирання цивільної та військової аптечок, елементи тактичної медицини, виготовлення оберегів для військових, збирання сухпайка тощо», – розповіла під час брифінгу 18 травня директорка КП «Музей історії Дніпра» Дніпровської міської ради Олександра Бірюкова.

За її словами, на вході до музею відвідувачі отримають карту локацій і зможуть самостійно подорожувати залами. Аби потрапити на захід, необхідно зареєструватись за гугл-формою. Вартість квитка – 100 грн. Усі кошти йдуть на рахунок Координаційного штабу волонтерів Дніпра та будуть використані на найнагальніші потреби військових.

Також у рамках міжнародної акції «Ніч у музеї» Музей історії Дніпра підготував для відвідувачів незвичний захід – імерсійну виставу «Екстрасенси в Дії», яка теж проходитиме 21 та 22 травня.

«Запрошуємо відвідувачів відволіктись від безперервного потоку інформації з різних джерел, часто дуже сумнівного характеру. Вистава передбачає безпосередню взаємодію акторів з аудиторією з використанням аудіо- та візуальних ефектів. Кожен відвідувач стане частиною дійства, зануриться в атмосферу та відчує себе у паранормальній екстрасенсорній реальності. Вистава покликана підняти ще одну дуже важливу сьогодні соціальну тему інформаційного здоров’я», – додала Олександра Бірюкова.

Квитки на виставу можна придбати онлайн за посиланням. Деталі за телефоном: 095 294 00 09.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: ПГ «СІЧ» долучилась до участі в акції за зміни репресивної наркополітики «Підтримати. Не карати!»
У Дніпрі пройшов Noosphere STEM Camp для маленьких маріупольців
Бронежилети, форма, продуктові та медичні вантажі: чергова підтримка від волонтерів Дніпра
На Дніпропетровщині зареєстрували майже 250 повідомлень про зруйноване обстрілами житло
У місті на Дніпропетровщині для дітей переселенців та місцевої малечі функціонує «Мама-клуб»