Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У бібліотеці Дніпра запрацювали безкоштовні розмовні курси з української

У Центральній науково-технічній бібліотеці Дніпра запрацювали безкоштовні розмовні курси з української. Про це Суспільному повідомила виконувачка обов’язків директора бібліотеки Ірина Перепелиця.

За її словами, місячні курси розраховані на подолання мовного бар’єру, це своєрідний старт.

«Це такий клуб спілкування. Він дає людям можливість комунікувати, а потім вони будуть вже зустрічатися між собою, будуть вже спілкуватися, будуть приходити до бібліотеки й надалі спілкуватися українською мовою«, – зауважила вона.

Учителька української мови Юлія Терсімонова, яка викладає в клубі, каже: долучилася до проєкту завдяки соціальним мережам, де побачила оголошення.

«Я взагалі з Дніпра і говорила російською до 2012 року, свідомо перейшла. Ще тоді, пам’ятаю, мені казали: “Говори нормально!”. Дуже не сприймалася українська мова. Поступово українська мова ставала пріоритетною«, – сказала вчителька.

Відвідувачка курсів Віра Лещенко каже: записалась до розмовного клубу одразу, як побачила оголошення.

«Я взагалі українка, навчалась в українській школі, але російськомовна. І зараз в мене дуже маленький запас слів для розмови. І якось не виходить в мене в побуті перейти на українську мову. Тому вирішила, що є розмовні курси, то я хочу навчитись спілкуватись якісною українською мовою«, – зауважила жінка.

Нові групи на курси набиратимуть щомісяця. Уже розпочатий запис до групи на червень. Заняття проводитимуть раз на тиждень, щочетверга.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Мешканців Дніпропетровщини запрошують на курси вебдизайну та розробки Інтернет-магазинів
Нова професія або підвищення кваліфікації: на Дніпропетровщині безробітні можуть пройти безкоштовне навчання
У Дніпрі переселенцям та мешканцям області пропонують перенавчання
Безкоштовна підтримка підприємців: на Дніпропетровщині організували навчання для бізнесменів
На Дніпропетровщині людей з інвалідністю безкоштовно навчають розробляти веб-сайти