Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Герб з цитатами із Конституції України: у середмісті Дніпра провели масштабну акцію

У середмісті Дніпрі молодь просто неба створила герб України. Кожен учасник тримав табличку із цитатами всіх статей Конституції України. Крім цього, на кожній був розміщений QR-код, за яким можна було більш детально прочитати конкретну статтю Основного Закону на офіційному вебсайті Верховної Ради України.   

«Ідея такої акції спала на думку нашій молоді Дніпра, а ми як департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР з радістю підтримали її, адже щороку цього дня завжди проводимо цікаві заходи, якими привертаємо увагу до цього важливого для нашої країни свята. В основі сьогоднішньої акції лежать одиночні пікети та демонстрації, але сьогодні у нас аж 161 демонстрація – саме стільки статей в Конституції України. Зараз у руках тримаю статтю 4 «В Україні існує єдине громадянство» і я її тримаю недаремно, бо саме зараз ми виборюємо право на своє життя, право на існування нашої держави і наших громадян. І якраз питання громадянства зараз стоїть гостро, бо українцем бути сміливо та чесно», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання ДМР Дар’я Біла.

До цієї акції, крім молоді, долучилися представники волонтерських організацій міста, національних громад та активної молоді. Серед них і студент Дніпровського державного аграрного університету Владислав Ганжа.

«Для нас це знаменна дата, оскільки закони Конституції України – це те, чого ми повинні дотримуватись і знати їх. У мене на табличці друга стаття «Наша територія України є суверенною та незалежною», і сьогодні вона є дійсно символічною, бо наша територія була, є та буде тільки українською», – зазначив Владислав.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Дніпропетровщина відзначає День Конституції України онлайн-зустрічами та майстер-класами
У Дніпрі відбудеться молодіжна акція до Дня Конституції України
Дніпропетровщина долучилась до всеукраїнського телемосту до Дня Конституції
У Дніпропетровській ОДА для молоді провели інтерактивну гру-квест на знання Конституції України
До Дня Конституції України дніпряни написали диктант просто неба