Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У лікарнях Дніпропетровщини щороку роблять понад 12,5 тис офтальмологічних операцій

Повертають зір та яскраві барви. У лікарнях області щороку роблять понад 12,5 тис офтальмологічних операцій. З них майже 1,2 тис – дітям. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

В одній з лікарень Дніпра пацієнтам допомагають 24/7. Щодня проводять й складні офтальмологічні операції. Одна може тривати декілька годин.

Медики кажуть, люди приходять з тими ж проблемами, що й до війни. Катаракти, глаукоми, травми очей, відшарування сітківки. Лікарі борються за кожен відсоток зору.

Офтальмолог Марина Грига – перший медик у родині. Лікарем хотіла стати ще зі школи. У професії 8 років. Прийшла працювати у 2014 році, тоді ж народила сина.

«Дитина разом зі мною гортала книжки з офтальмології. Син знає, що я лікар, допомагаю людям. Знає, що мама робить важливі речі, – розповіла лікарка. – Мій обов’язок – повертати зір, робити життя людей краще. Коли виписую пацієнтів – це велике щастя». 

Пацієнту Миколі Саковичу – 81. Розповів, буквально вчора йому зробили складну операцію на правому оці – видалили катаракту.

«Тепер на це око бачу чудово. Майже на 100% зір відновився. Сьогодні мене оглянули. Сказали, що все добре. Тепер не боятимуся й ліве око оперувати», – сказав пацієнт. 

Слугувати іншим і робити добро – це про лікарів, додав Микола Сакович. В них дуже відповідальна праця. У якій окрім професіоналізму ще потрібна людяність і доброта.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Одним із завдань органів місцевого самоврядування є підтримка медичної сфери, — експерти U-LEAD
Програма медичних гарантій-2022 на Дніпропетровщині: збільшене фінансування та нові послуги
Нові амбулаторії, обладнання та «швидкі»: ТОП досягнень Дніпропетровщини в медичній сфері за 2021 рік
Як змінилася думка українців про охорону здоров’я за президентства Володимира Зеленського, 2019–2021
МОЗ відтерміновує повний перехід на електронні лікарняні