Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Рада звільнила Венедіктову з посади Генпрокурора

Верховна Рада проголосувала за звільнення Ірини Венедіктової з посади генерального прокурора.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на допис народного депутата Ярослава Железняка в Telegram, Венедіктової у Facebook.

Пряма мова Железняка: «Рада підтримав звільнення Ірини Венедіктової як генпрокурора України. Вона була присутня на засіданні. Звільнення відбулося з обговоренням. Як і на Комітеті, гучних заяв або звинувачень не було».

Деталі: За словами Железняка, звільнення генпрокурорки підтримали 264 депутати.

Зокрема, 198 голосів дала «Слуга народу», 14 – «Платформа за життя та мир», 10 – «Батьківщина», 9 – «За майбутнє», 17 – «Довіра», 10 – «Відновлення України», 6 – позафракційні. Не голосували за звільнення Венедіктової «ЄС» і «Голос».

Нардеп додав, що питання призначення нового очільника ОГП на розгляд парламенту не виносилося.

Пізніше Венедіктова у Facebook написала, що вона «не трималась за крісло», і що наразі «найголовніша мета – це якнайшвидша перемога у війні», а потім – «побудова нової держави, держави верховенства права і демократії».

За словами генпрокурорки, вона пишається тією системою прокуратури, яку залишає.

Венедіктова також зазначила, що радіє тому, що «держава одержала нарешті антикорупційного прокурора, який очолить цей надважливий напрям».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: