Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Дніпрі вартість проїзду в автобусах підвищать з 13 липня

Підвищення тарифу на проїзд на міських автобусних маршрутах загального користування у Дніпрі було заплановане на 9 липня. Однак у соцмережах та на гарячу телефонну лінію департамент транспорту та транспортної інфраструктури міської ради отримав багато пропозицій від містян щодо вдосконалення роботи громадського транспорту, зміни інтервалів та часу роботи маршрутів. 

«Тож потрібен деякий час на оброблення пропозицій, внесення змін та узгодження відповідних вимог перед підписанням додаткових угод із перевізниками на зміну вартості проїзду», — зазначають у департаменті.

У зв’язку з вищезазначеним підвищення тарифу на проїзд в автобусах відбудеться не 9 липня, а наступного тижня – 13 липня. 

Нагадаємо, у Дніпрі новий тариф на проїзд на міських автобусних маршрутах становитиме 15 грн, а зі знижкою за учнівським квитком – 11 грн. Водночас проїзд на маршрутах № 9, 77, 90, 92, 141 коштуватиме 18 грн, а за учнівським – 13 грн.

Щодо вартості проїзду в електротранспорті та метрополітені, то тариф залишається незмінним – 8 грн. Для школярів за наявності учнівського квитка проїзд у трамваях, тролейбусах та метро – безкоштовний.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі підвищать вартість проїзду в маршрутках: коли і на скільки
У Кам’янському зросте вартість проїзду в громадському транспорті
Коли почнуть діяти нові тарифи на проїзд у громадському транспорті Дніпра?
У Дніпрі ухвалили рішення про підвищення вартості проїзду в маршрутках
У Дніпрі обговорили підвищення тарифів у громадському транспорті