Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Кривому Розі діють безкоштовні розмовні клуби української онлайн та офлайн

У Кривому Розі в кожному районі міста проходять зустрічі мовних клубів “Спілкуймося українською”, а також онлайн-курси. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на голову військової адміністрації Олександра Вілкула.

На онлайн-курси зареєструвалося понад 500 криворіжців. Заняття будуть проходити протягом двох місяців двічі на тиждень. Після завершення учасники отримають електронні сертифікати. Ті, хто не зареєструвався, можуть переглянути записи курсів на освітньому порталі міста.

Крім того, у міських бібліотеках міста, поруч з якими є укриття на випадок повітряної тривоги, проходять відкриті мовні клуби. Заняття двічі на тиждень: щосереди та щосуботи об 11:00. Усього таких клубів 23.

Перша частина занять у клубах – теоретична, присвячена грамотності мовлення. Друга частина – практична.

З кожної теми запрошують профільних фахівців, а також спікерів з інших міст, з якими можна поспілкуватися онлайн. Це, зокрема, артисти, письменники, громадські діячі. Також до клубів залучають молодих криворізьких авторів, щоб популяризувати їхню творчість. У заключній частині занять представники бібліотеки розповідатимуть про літературні новинки.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Жінки потребують підтримки та захисту». У Кривому Розі запрацював жіночий простір “Вільна”
Надають понад півтисячі адмінпослуг: як працює Криворізький ЦНАП
Вулиці Джавелінів та Героїв Маріуполя: у Кривому Розі перейменували майже 200 топонімів
У Кривому Розі відкрили освітній простір для дітей з багатодітних родин і переселенців
У криворізькому центрі «ЯМаріуполь» надають психологічну допомогу переселенцям