Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Як не стати жертвою торговців людьми: у Дніпрі провели інформаційну кампанію

Через військову агресію рф велика кількість жінок разом з дітьми вимушено виїжджають за кордон та можуть зіткнутися з торговцями людьми. На базі «Освітньої траєкторії» у Дніпрі провели лекцію – розповіли, як вберегти себе від злодійства.

«Загалом цю інформаційну кампанію ми проводимо щороку з ініціативи департаменту гуманітарної політики ДМР. Головна мета – щоб присутні освітяни обов’язково передали отриману інформацію всім батькам, особливо матусям з дітьми, які вимушено перебувають за кордоном. Розповідаємо про нормативи та законодавство, що регулює це питання, також покроково розказуємо, як захистити себе та близьких, допомогти людині, яка стала жертвою відповідних злочинних угрупувань», – зазначила юристка КУ «Центр професіи?ного розвитку «Освітня траєкторія»» ДМР Олена Воронько.

Також юристка зазначила: якщо ви стали жертвою на території України, то є два органи, до яких маєте звернутись – Національна поліція України і Міністерство соціальної політики України. Якщо ситуація трапилась за кордоном, треба одразу звертатися по допомогу до посольства чи консульства України.

Голова правління ГО «Промінь Дніпро» Олена Моргун також додала: «Більше ніж 6 млн українців через війну наразі перебувають за кордоном, тому дуже важливо говорити про це. Наголошую: за номером 257 (безкоштовно), який працює з 08:00 до 20:00, ви можете отримати консультацію щодо питань, пов’язаних з міграцією чи убезпеченням себе».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У правилах роботи центру допомоги жінкам та дітям переселенцям у Дніпрі відбулися зміни
Українські жінки будуть більш захищені: дніпровські експертки розповіли про значення ратифікації Стамбульської конвенції
Дніпрянам розповіли про прояви сучасного рабства та важливість боротьби з ним