Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Наближаємо перемогу: як працюють партнери Мережі UPLAN у Дніпрі?

За пів року повномасштабної війни життя багатьох людей змінилося назавжди, та всіх об’єднала віра в перемогу.

У Дніпрі громадські організації переорієнтували свою діяльність на збір допомоги для військових, допомогу вимушеним переселенцям, документування воєнних злочинів.

Дніпровські організації-партнери Мережі UPLAN також продовжують діяльність і роблять свій внесок у наближення перемоги України.

Дніпровський центр соціальних досліджень (ДЦСД)

Після 24 лютого ДЦСД сфокусував увагу на поширенні корисної інформації для внутрішньо переміщених осіб стосовно їхніх можливостей та прав.

Одним із напрямів роботи ДЦСД багато років є висвітлення діяльності неурядових організацій Дніпропетровської області та всього «третього сектору» на сторінках власного інтернет-видання «Новий формат».

Реалії внесли корективи, але не зупинили цю діяльність.

Зі збільшенням на Дніпропетровщині кількості людей, які змушені тікати з сусідніх регіонів через бойові дії або окупацію, виникало все більше гуманітарних проблем та разом з тим — ставало більше організацій, які могли надати допомогу для їхнього вирішення.

«З одного боку, багато наших колег переорієнтували діяльність на допомогу ВПО та стали звертатися з проханням розмістити інформацію про це на «Новому форматі». З іншого боку, багато відповідної інформації ми бачили на сторінках ГО в соцмережах та вирішили поширювати її також на нашому порталі», — зазначають у ДЦСД.

За пів року на сторінках інтернет-видання «Новий формат» було розміщено близько 200 публікацій про можливості для ВПО, зокрема щодо отримання гуманітарної та фінансової допомоги, психологічної підтримки, вирішення правових питань, працевлаштування, дозвілля для маленьких переселенців та різної корисної інформації.

Що стосується інших напрямів роботи ДЦСД, то наразі експерти організації продовжують реалізовувати проєкти, пов’язані з консалтингом територіальних громад, та інші дослідницькі активності, а також займаються стратегуванням шляхів відновлення України після Перемоги.

Інститут реформ та інновацій

Ще в перші дні повномасштабного вторгнення рф в Україну члени партнерської громадської організації «Інститут реформ та інновацій» передали на потреби волонтерів продукти харчування, побутову хімію, складові для виготовлення коктейлів Молотова тощо на суму понад 10 тис. грн.

Наразі вони долучаються до збору коштів для допомоги українським військовим. Зокрема Людмила Архангельська продає книгу власного авторства за донат на рахунок фонду «Повернись живим».

Експерт організації Станіслав Абрамов протягом перших 60 днів повномасштабної війни розробив методичний посібник «Про організацію діяльності добровольчих формувань територіальних громад». У ньому зібрано відомості та зразки документів, що можуть бути використані в діяльності добровольчих формувань на території України.

Деякі експерти Інституту реформ та інновацій стоять зі зброєю в руках на захисті країни, тож ми бажаємо їм та всім нашим захисникам повернутися додому з перемогою живими й неушкодженими.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Адмінпослуги та адмінпроцедура: підсумки квітня 2023
Адмінпослуги та адмінпроцедура: підсумки березня
«Особливість наших моніторингових досліджень — надання рекомендацій для покращення рівня сервісу ЦНАП», — Анна Колохіна, координаторка Мережі UPLAN у Дніпропетровській області
Експертка розповіла про поразки й перемоги на фронті адмінпослуг у жовтні
П’ять років Мережі UPLAN: головне — це люди, на яких все тримається