Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


«Паспорт» росії – загроза для держави та кожного українця

На тимчасово окупованих територіях росія намагається проводити насильницьку паспортизацію та навязати ворожі документи громадянам України. Це – один з інструментів незаконної спроби анексувати українські землі. А ще порушення норм міжнародного права та небезпека для кожного, хто отримує такі «документи». Чим загрожують мешканцям російські «паспорти» – далі.

Російський «паспорт» не забезпечить виживання чи порятунку. Втрат від його отримання значно більше, ніж користі.

Цей документ – підстава для мобілізації до ворожої армії. Громадяни працездатного віку ризикують потрапити до військ окупантів.

Отримавши російській «паспорт», мешканці стають безправними. Окупанти розцінюють це як капітуляцію. Наявність ворожого документу – загроза бути депортованим та стати «людським ресурсом» для заселення депресивних районів Сибіру, Зауралля, Далекого Сходу.

Навіть в країні-агресорі документ, виданий на тимчасово окупованих територіях, вважається неповноцінним. Його зовнішній вигляд відрізняється від паспорту, який мають громадяни на території рф. «Паспорт», виданий на ТОТ, не дає тих самих законних прав, які мають росіяни.

Через військову агресію рф проти України, у світі непривітно ставляться до росіян. Тож володарі російського «паспорту» стануть «вигнанцями» у багатьох країнах.

Видача «паспортів» рф на тимчасово окупованих територіях України – це підрив державного суверенітету. Спроба знищити українську державу. Тільки-но кількість громадян на ТОТ із російським документом перевищить кількість громадян із українським паспортом, росія запустить механізм «референдуму».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині родини загиблих через війну цивільних отримають по 300 тис грн матеріальної допомоги: алгоритм дій
На Дніпропетровщині родини 64 загиблих через війну цивільних отримали по 300 тис грн матеріальної допомоги
Цьогоріч до ЦНАПів Дніпропетровщини подали майже 1,5 тис заяв про зруйноване або пошкоджене майно
У Дніпрі відкрили центр довгострокового проживання для переселенців
Чи варто ризикувати, визволяючи Крим військовим шляхом: думки українців