Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


У Кривому Розі відкрили найбільший в Україні інформаційно-гуманітарний хаб «ЯМаріуполь»

У Кривому Розі запрацював центр “ЯМаріуполь”. Це мультисервіс, в якому переселенці з Маріуполя можуть отримати гуманітарну, психологічну, медичну, соціальну, юридичну допомогу, проконсультуватися з будь-яких питань. Також у центрі працюватиме й дитяча кімната. Про це повідомив очільник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул.

«Від початку повномасштабної агресії наше місто прийняло вже більше 70 тис. внутрішньо переміщених осіб з 15 областей України. Десь 50% це — Херсонська область, біля 25% — Донецька, серед яких дуже багато маріупольців. Для всіх переселенців у Кривому Розі налагоджений чіткий механізм підтримки – від цілодобових пунктів прийому переселенців, розселення у гуртожитках, терцентрах, спеціально обладнаних школах і дитсадках. Всього у місті організовано 89 місць для компактного проживання переселенців, в яких організовано безкоштовне триразове гаряче харчування«, — зазначив він.

Центр «ЯМаріуполь» відкритий спільно із міською радою Маріуполя та міською радою Кривого Рогу. Він розташований по вул. Героїв АТО, 11 (1 поверх художньої школи №1). Графік роботи з 8:00 до 18:00, вихідний — неділя.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Документування воєнних злочинів: статистика по Дніпропетровській області за 5 місяців
«Незламні»: БФ «ТАПС» запускає проєкт психологічної реабілітації свідків війни росії проти України
Три громади Дніпропетровщини потрапили до проєкту ЄС з підтримки переселенців
Вони будують життя з нуля: як Дніпро допомагає переселенцям
ЦНАПи області розпочали приймати заяви на компенсацію витрат за розміщення переселенців