Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


«Вільні. Незламні. Непереможні»: У Дніпрі до Дня Незалежності презентували святкову марку

У Дніпрі ввели у обіг нову патріотичну марку «Вільні. Незламні. Непереможні». Її випустили до Дня Незалежності України. Урочисте погашення провели на Фестивальному причалі.

«Марка – про шість місяців нашого протистояння. Зі знаковими зображеннями, які символічні для кожного українця. І я впевнений, що військова серія закінчиться маркою про Перемогу», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Володимир Орлов. 

Це вже п’ята українська марка, створена під час війни. Раніше випустили дві марки з російським воєнним кораблем, українським літаком «Мрія» та українським трактором, що тягне танк окупантів.

«Збираємось разом з Укрпоштою для урочистого погашення поштових марок вже не вперше. Сьогодні вводимо в обіг ще одну. Це дуже знакова подія. Хочеться, щоб вона стала провісником миру», – сказав Дніпровський міський голова Борис Філатов.

Автор святкової марки – український дизайнер із Краматорська Антон Хрупін. На марці – 6 малюнків, які відображають події 6 місяців повномасштабної війни. На передньому плані – український захисник у синьо-жовтих кольорах. Поруч на ілюстраціях – жінка, яка годує дитину в метро, Маріупольський драмтеатр, храм, покинутий дитячий візок, валізи.

«Якщо уважно подивитися на зображення, буде видно, що це марка про три події. Перша – це День Прапора. Адже на марці кольори стяга. Друга – це День Незалежності. Вона має «бути із зубами», тому серед сюжетів – воїн. І третя – найбільші трагедії, які сталися за півроку у нашій країні», – розповів директор Дніпропетровської дирекції «Укрпошти» Дмитро Лісєєнко.

В Україні марку випустили накладом в 1 мільйон. На область надійшло 35 тис примірників. Вони у вільному продажу разом із конвертами в усіх поштових відділеннях. В області за перші два дні, кажуть в «Укрпошті», розкупили щонайменше половину.

«Ми з моїм другом колекціонуємо марки. Маємо й одну з найпопулярніших – ту, що з кораблем.  У нас десь по 10 штук у кожного. Слідкуємо за випуском нових», – сказав дніпрянин Валерій Качан. 

Наступною планують випустити довгоочікувану марку із псом Патроном.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Вільні та незламні: у Дніпрі запалили 2 тисячі свічок у формі гігантського тризуба (ВІДЕО)
День Незалежності України: шлях до перемоги, ідентичність та цінність держави на тлі війни — результати опитування
На Дніпропетровщині у День Незалежності правопорядок забезпечуватимуть 550 поліцейських нарядів
Відкрилась виставка патріотичних картин дніпровської художниці та волонтерки Наталії Артеменко
Ідентичність, патріотизм, цінності: результати опитування до Дня Незалежності України