Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Надають гуманітарну допомогу та юридичні консультації. У Дніпрі відкрився хаб для переселенців з Краматорська

У Дніпрі відкрився центр соціального обслуговування “Наш Краматорськ”. Тут людям надають юридичні, психологічні, медичні послуги та видають гуманітарну допомогу, розповіла Суспільному завідувачка центру Людмила Бородай.

За її словами, у хабі також проводять заняття для дітей: групові та індивідуальні.

«Це більше допомога людині адаптуватися в тому середовищі, в якому вона зараз опинилася. Ми працюємо для діточок. Це майстер-класи, це розвиваючі ігри, екскурсії, подорожі«, – сказала вона.

Жителька Краматорська Валентина разом з родиною переїхала в Дніпро переїхала 5 місяців тому. Каже, дуже хоче додому, проте поки там жити небезпечно. В центр прийшли за гуманітарною допомогою

«Ми її одразу не отримували місяці три. Потім у своєму районі почали місяць отримувати, а зараз знову не дають. Зараз же більше потребують звільнені території«, – розповідає жінка.

На реєстрацію в черзі кілька десятків людей. Записатися до лікаря й отримати гуманітарку приїхала й Людмила. В Дніпрі живе з квітня

«Було страшно сюди переїжджати в невідомість. Все вдома покинули, квартиру. В невідомість. Приїхали всією родиною. Нас шестеро, винаймаємо квартиру однокімнатну«, – каже вона.

Окрім продуктових наборів в центрі соціальних послуг “Наш Краматорськ” людям надають юридичну, психологічну й медичну допомогу. Приймають лікарі Центру сімейної медицини

«Тут можна отримати направлення, доступні ліки, рецепти на антибіотики, консультації«, – розповіла сімейна лікарка Аліна Чибіс.

В центрі соціального обслуговування зареєструвалося вже більше ніж три сотні родин. Працюють з жителями Краматорська 15 фахівців. Як розповів краматорський міський голова Олександр Гончаренко, надалі такі центри “Наш Краматорськ” відкриватимуть в інших містах України. Другий незабаром відкриють в Києві.

Нагадаємо, HUB «НАШ КРАМАТОРСЬК» працюватиме з 9 до 17 години з понеділка по п’ятницю та з 9 до 15 — у суботу.

Знайти його можна буде в Соборному районі Дніпра, по Бульвару Слави, 12.

До центру можуть звертатись усі краматорці, що перебувають у Дніпрі та Дніпропетровській області.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Житло зруйноване, а платіжки за комуналку приходять. Що робити, якщо втратив все через війну?
У Дніпрі провели тренінг з тактичної медицини для переселенців з Донеччини
Яким українці бачать майбутнє України через 10 років і чи готові терпіти матеріальні труднощі?
Ветерани війни найчастіше звертаються до системи БПД з питань цивільного права
Полишене чи зруйноване житло: як бути з платою за комунальні послуги