Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Під час блог-кафе молодь Павлограда підвищила свої знання з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях

У рамках проєкту «МИР У ЦИФРОВИЙ ЧАС» Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні 24 вересня у Павлограді громадською організацією “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за ініціативи амбасадорки Тетяни Вергун було проведено блог-кафе з питань підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях

Мета блог-кафе: сформувати навички поводження в небезпечних ситуаціях та реагування на небезпеку в умовах воєнного стану.

На заході були присутні мешканці населених пунктів на лінії зіткнення, громадські активісти, волонтери молодіжних організацій.

Було розглянуто питання безпеки в зоні надзвичайних ситуацій, навчилися як саме підготувати себе до надзвичайних ситуацій та як діяти в разі небезпеки. Детально розглянули поняття радіаційна небезпека: що це таке та як діяти й як можна надати психологічну підтримку в надзвичайній ситуації.

Під час заходу кожен учасник блог-кафе склав особистий план дій на випадок небезпечних ситуацій різного типу під менторством тренерки заходу.

Детальніше з діяльністю у рамках проєкту можна ознайомитися на порталі, у групі проєкту в фейсбуці та на сторінці ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”.

Проєкт «Мир у цифровий час» реалізує Фундація прав людини за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen та Міністерства закордонних справ Німеччини.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині родини загиблих через війну цивільних отримають по 300 тис грн матеріальної допомоги: алгоритм дій
На Дніпропетровщині родини 64 загиблих через війну цивільних отримали по 300 тис грн матеріальної допомоги
Цьогоріч до ЦНАПів Дніпропетровщини подали майже 1,5 тис заяв про зруйноване або пошкоджене майно
У Дніпрі відкрили центр довгострокового проживання для переселенців
Чи варто ризикувати, визволяючи Крим військовим шляхом: думки українців