Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Профінансують старт бізнесу: у Дніпрі для жінок-переселенок діє проєкт «Я знаю, ти можеш»

Дадуть кошти на старт та навчать як створити бізнес-план: у Дніпрі для жінок-переселенок працює проєкт «Я знаю, ти можеш». Наразі в нашому місті проходять навчання 10 учасниць. Стільки ж слухачок залучать й у Києві.

Про це Відкритому розповіла координаторка проєкту Наталія Гейман.

«Я знаю, ти можеш!» – це курс навчання від німецьких та українських фахівців, написання бізнес-ідеї, захист та можливість отримати грантові кошти на відкриття бізнесу для жінок ВПО. Проєкту вже 4 роки.

«Ми розпочали цьогорічне навчання з трепетом та з вірою в українську армію, наших прекрасних людей і тренерів. У нашому проєкті жінки надихалися, шукали у собі відповіді на важливі питання про себе самих через п’ять, десять років, думали про сьогодні. А головне – планували майбутнє. Кожна пані, яка прийшла на проєкт, вмотивована та розуміє, чого хоче від життя. Війна зруйнувала їхнє налагоджене життя, та дала можливість ще раз розставити пріоритети, дала поштовх до руху вперед», – розповіла Наталія Гейман.

Проєкт «Я знаю, ти можеш!» здійснюється спільнотою ЕЛЕОС-Україна у партнерстві з організацією «Koordinierungsstelle Weiterbildung Beschäftigung», «KWB e.V» за сприяння уряду Німеччини.

Детальніше дивіться у відео.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Безоплатна правова допомога для тих, хто знайшов прихисток на Дніпропетровщині
Під час блог-кафе молодь Павлограда підвищила свої знання з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях
Перспективи отримання компенсації за зруйноване житло: позиція ПГ «СІЧ»
До Дніпра приїхав професор із Чикаго з військовим досвідом, аби навчати українських медиків
Як впровадження єдиної інформаційної системи соціальний послуг вплине на роботу громад із переселенцями