Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Психічне здоров’я: як у Дніпрі допомагають постраждалим від війни

Благодійний фонд «ТАПС-Україна» у партнерстві з міською владою допомагає військовим і цивільним не лише формою, одягом, продуктами, різним спорядженням, а й надає психологічну підтримку.

Потужна команда фахівців «ТАПС-Україна» та Кризової психологічної допомоги у м. Дніпрі та області безкоштовно працюють з тими, хто постраждав від війни. Це і родини загиблих, військові, поранені захисники, люди, які переїхали з окупованих територій, діти, волонтери.

За словами головної психологині БФ «ТАПС-Україна» Олени Шилової, такі консультації є вкрай важливими для людей, які перебувають у стані хронічного стресу та емоційного виснаження.

«Ми не можемо вплинути на глобальну ситуацію, але кожен із нас «обробляє» ту частину реальності, в якій перебуває сам. Це наразі непросто. За 8 років і 210 днів повномасштабного вторгнення ми всі перебуваємо у низькоресурсному стані. Тож допомога кваліфікованих спеціалістів вкрай необхідна», — зазначила Олена Шилова.

Загалом на сьогодні психологічну допомогу від «ТАПС-Україна» та Кризової психологічної допомоги у м. Дніпрі та області отримали понад 3 тис. людей.

Таку роботу вдається проводити завдяки співпраці волонтерського руху і міської влади.

Детальніше про «TAPS-Україна» — тут, про Координаційний штаб волонтерів Дніпра — тут

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Що робити з емоційним вигоранням: у Дніпрі пройшов тренінг для волонтерів
«Незламні»: БФ «ТАПС» запускає проєкт психологічної реабілітації свідків війни росії проти України