Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Що робити з емоційним вигоранням: у Дніпрі пройшов тренінг для волонтерів

20 вересня в історичному музеї ім. Д. Яворницького в Дніпрі пройшов тренінг для волонтерів «ВОЛОНТЕРСТВО ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ: ВИГОРАННЯ».

Подія відбулася в рамках проєкту «КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ, НАПРАВЛЕНИХ НА ПРОФІЛАКТИКУ

ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я СВІДКІВ ВІЙНИ «НЕЗЛАМНІ». Про це повідомляє БФ «ТАПС-Україна».

За словами головної психологині БФ «ТАПС-Україна» Олени Шилової, такі зустрічі психологами є важливими для людей, які постраждали від війни, перебувають у стані хронічного стресу та ємоційного виснаження.

«Ми не можемо вплинути на глобальну ситуацію, але кожен із нас “обробляє” ту частину реальності, в якій знаходиться сам. Це наразі не просто. За 8 років і майже 200 днів повномасштабного вторгнення ми всі в низькоресурсному стані. Тому допомога кваліфікованих спеціалістів вкрай необхідна», — зазначила вона.

Загалом на сьогодні психологічну допомогу від «ТАПС-Україна» та психологів ГО Кризова психологічна допомога м. Дніпро та Дніпропетровської області отримали понад 3000 людей.

Під час заходу крім традиційного знайомства, учасники попрацювали над емоційним вигоранням та самодіагностикою, відновлювали рівновагу та займалися спеціальними вправам для здобуття ресурсу в собі.

Після тренінгу волонтери дуже дякували за ті знання й навички, якими тепер можна користуватися майже щодня для покащення фізичного та емоційного стану й настрою.

Тренером зустрічі була Олена Шилова – практикуючий психолог, психотерапевт, психологиня БО «БФ «ТАПС», Координатор напрямку роботи з родинами загиблих Воїнів, Кризової психологічної допомоги в м. Дніпро та області. Олена є дійсним членом Міжнародної асоціації психологів по роботі з горем та тяжкою втратою.

______

Зустріч проводиться в рамках проєкту Комплекс заходів направлених на профілактику психологічного здоров’я свідків війни «НЕЗЛАМНІ» за підтримки Європейського Союзу та ММіжнародний фонд «Відродження»«Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Психічне здоров’я: як у Дніпрі допомагають постраждалим від війни
«Незламні»: БФ «ТАПС» запускає проєкт психологічної реабілітації свідків війни росії проти України