Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


СпівДія: як у Дніпрі функціонують гуманітарні штаби міста та як переселенцям отримати допомогу

Найбільша в Україні волонтерська платформа «СпівДія» у форматі допомоги людині від людини підтримала більш ніж 210 000 осіб. Програма представлена в 7 регіонах країни.

Про це Відкритому розповіли керівник всеукраїнського проєкту «СпівДія: Шелтер» Максим Свисенко та директорка КП «Молодіжний центр Дніпра», керівниця «СпівДія: Хаб» у Дніпрі Ірма Нініашвілі.

СпівДія – це найбільша в Україні волонтерська P2P-платформа (тобто допомога людина-людині), яка ініційована Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України.

«Ми об’єднуємо волонтерські та державні ініціативи для гуманітарної допомоги цивільному населенню під час війни росії проти України. Станом на сьогодні ми загалом надали допомогу більш ніж 210 000 українцям. Водночас, ми отримали 400 832 запитів на отримання гуманітарної допомоги. Кожний запит – це в середньому 3 особи. Тобто більше ніж 1 мільйон 200 тисяч людей звернулись до нас. Зокрема, і через урядову гарячу лінію. На жаль, за весь час ми отримали лише 5 469 пропозицій щодо надання допомоги. Тобто на 220 потребуючих припадає лише один жертводавець», – розповів керівник всеукраїнського проєкту «СпівДія: Шелтер» Максим Свисенко.

«СпівДія Шелтер» – це місце, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, які були вимушені покинути власні домівки внаслідок війни. Тут підтримують та забезпечують необхідними ресурсами шелтери, в яких проживають від 10 до 100 осіб. Програма представлена в 7 регіонах України: Дніпропетровська, Запорізька, Одеська, Черкаська, Львівська, Волинська та Івано-Франківська області.

«Ми систематично надаємо підтримку 65 шелтерам, в яких станом на 8 вересня 2022 року облаштовано близько 3000 місць для проживання внутрішньо переміщених осіб», – додав Максим Свисенко.

Окрім надання гуманітарної підтримки у вигляді продовольчих, гігієнічних та побутових товарів, у межах програми безпосередньо в шелтерах для внутрішньо переміщених осіб надаються послуги з юридичної та психологічної підтримки, працевлаштування та підтримки малого підприємництва.

Детальніше дивіться у відео:

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині родини загиблих через війну цивільних отримають по 300 тис грн матеріальної допомоги: алгоритм дій
На Дніпропетровщині родини 64 загиблих через війну цивільних отримали по 300 тис грн матеріальної допомоги
Цьогоріч до ЦНАПів Дніпропетровщини подали майже 1,5 тис заяв про зруйноване або пошкоджене майно
У Дніпрі відкрили центр довгострокового проживання для переселенців
Чи варто ризикувати, визволяючи Крим військовим шляхом: думки українців