Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Дніпрі для дітей, які разом із батьками вимушені були покинути свої домівки, провели арттерапію

18 вересня регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у Дніпрі Дмитро Чернишов взяв участь у проведенні арттерапії для дітей з миловаріння та створення робіт з пластеліну у Дніпрі.

Цей захід проводили молодіжні працівники з громадської організації «Дуіт». Діти також грали в ігри та танцювали. Загалом на заході було до 15 дітей. За їхніми розвагами спостерігали батьки.

З дітими працювали Анастасія Соколенко, Даниїл Перфілов, Ганна Шутко, Валерія Ніколаєва, Владислав Лісовенко та інші.

Захід відбувся за підтримки благодійної організації Nova Ukraine та Благодійний фонд Владислава Лісовенка.

«Дякую дуже організації ГО «Дуїт» за те, що допомагають діткам пережити труднощі війни та залишитися життєрадісними. Я бачив, як їм було цікаво, їхні очі світилися. Вже не в перший місяць проводяться подібні заходи молодіжною організацією «Дуїт». Завдяки ним діти виглядають щасливими та розкривають нові таланти. А колеги зі всеукраїнської ініціативи Активна Громада проводять по Україні сотні арттерапій для дорослих і дітей у різних містах«, — підкреслив регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у Дніпрі та директор ГО «Центр «STATUM» Дмитро Чернишов.

«Захід проведений задля підтримки дітей, які були вимушені разом з батьками покинути свої рідні домівки. Такий формат сприяє їхній соціальній адаптації, кращому розумінню для них того, що зараз у Дніпрі вони можуть розраховувати на підтримку. Діти та їхні батьки були раді тому, що існують такі ініціативи«, — зазначає директор Благодійного фонду Владислава Лісовенка.

«Мені дуже сподобалося. Нас навчали робити мило. Я вже віддав мамі те, що вдалося зробити протягом заходу. Хотів би, щоб такі заходи проводилися ще«, — каже один з дітей.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Безоплатна правова допомога для тих, хто знайшов прихисток на Дніпропетровщині
Під час блог-кафе молодь Павлограда підвищила свої знання з підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях
Перспективи отримання компенсації за зруйноване житло: позиція ПГ «СІЧ»
До Дніпра приїхав професор із Чикаго з військовим досвідом, аби навчати українських медиків
Як впровадження єдиної інформаційної системи соціальний послуг вплине на роботу громад із переселенцями