Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Дніпрі обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб та можливі форми допомоги

15 вересня 2022 відбулося перше засідання діалогової платформи за темою “Проблеми внутрішньо переміщених осіб та форми допомоги у місті Дніпро”, на базі центру громадської активності «СІТІ ХАБ — Дніпро».

Модератором засідання була керівниця ГО “Медіапростір Україна” — Тетяна Вергун, були присутні активісти громадського сектору, молодь, представники місцевої влади, притулків для переселенців та журналісти.

Під час зустрічі учасники поділилися своїм досвідом допомоги внутрішньо переміщеним особам та особистим досвідом переміщення, які виклики, можливості. Розглянули шляхи надання гуманітарної допомоги, проблеми в проведенні даної процедури, прецеденти неякісного розподілення допомоги та шляхи удосконалення даних процедур.

Також під час онлайн-конференції обговорили наявні шляхи отримання допомоги, крім гуманітарної, представники притулків для переселенців розповіли про власний досвід співпраці з ВПО та задля подальшої співпраці учасники обмінялися контактами.

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber, Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Безоплатна правова допомога для тих, хто знайшов прихисток на Дніпропетровщині
ВОНА хаб. Дніпро: результати роботи за 3 місяці
Як впровадження єдиної інформаційної системи соціальний послуг вплине на роботу громад із переселенцями
Психологічна допомога для ВПО в місті Дніпро: потреби та виклики
Переселенців, котрі подавали онлайн-заяву та не отримали виплату, просять звернутися до соцзахисту