Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У криворізькому центрі «ЯМаріуполь» надають психологічну допомогу переселенцям

У криворізькому центрі «ЯМаріуполь» надають психологічну допомогу переселенцям старшого віку. Для них з початку вересня відкрили клуб «Веселка», розповіла Суспільному психологиня Ксенія Боровська.

За її словами, заняття з учасниками клубу відбуваються щочетверга.

Переселенка з Маріуполя Олена до Кривого Рогу приїхала у квітні. Все її житло та майно, каже жінка, вщент зруйноване та спалене російськими військами.

«Мені, мабуть, чимось треба було заповнити той вакуум, який в мене залишився після Маріуполя. І тут люди такого ж віку, як я, і старші. І ми знайшли спільну мову з ними. Розмовляємо. Також з нами працює психолог«, – розказала вона.

На заняття зазвичай приходять близько 20 людей від 55 до 90 років. Суспільне побувало на третій зустрічі. Учасники говорили про подолання тривожності.

«Мета – підтримка людей зрілого, дорослого віку, бо вони теж потребують підтримки. Настрій змінюється, це помітно, є прогрес у людей. І вони приходять вже більше як, модне слово є, прокачані. Ми їх тут прокачуємо в напрямку подолання кризи«, – сказала психологиня Ксенія Боровська.

Керівник центру «ЯМаріуполь» Володимир Курський сказав, що наразі в закладі обмірковують план заходів, на наступний місяць.

Центр підтримки переселенців “ЯМаріуполь” у Кривому Розі працює щоденно з 8.00 до 15.00, крім неділі.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Образ ветеранів в українському суспільстві: результати опитування
«Я розлючений, бо загинули мирні жителі» – Верховний Комісар ООН у справах біженців про потрощену багатоповерхівку у Дніпрі
Підтримка в розробці проєктів відбудови – нова можливість від «U-LEAD з Європою»
Що думають українці про рух України до членства в ЄC? Результати опитування
Де в Дніпрі є місця в шелтерах для переселенців з Донеччини та Луганщини?