Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


«Звичайна річкова вода». Криворізькі екоактивісти оприлюднили результати перевірки води в Інгульці після ракетних ударів

Криворізькі екоактивісти оприлюднили результати перевірки стану води річки Інгулець після ракетних ударів армії РФ. Як повідомила Суспільному ековолонтерка Ганна Амбросова, аналіз трьох проб говорить про те, що вода в Інгульці зараз у нормі.

За її словами, забір проб здійснили на трьох контрольних локаціях, найближчих до гідроспоруд, які були обстріляні армією РФ 14 вересня. Внаслідок руйнування об’єктів тоді вода в річці набула червоного кольору.

«Це звичайна річкова вода кінця літа. У цій воді нічого катастрофічного, критичного ми не знайшли«, – сказала виконавча директорка громадської спілки «Досить труїти Кривий Ріг» Ганна Амбросова.

Між тим на річці Інгулець продовжують рибалити містяни.

Житель Кривого Рогу Олександр говорить, що зміни кольору води його не лякають.

«Оце мій улов сьогодні. Риба дуже здорова, чиста, з ікрою, мабуть, у гарному стані, жива. Вода чиста. Для мене рак індикатор, він усю мою наживку з’їв, а рак живе тільки в чистій воді«, – зазначив рибалка.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Досить труїти Кривий Ріг» приєднується до процесу оцінки екологічних злочинів російської агресії
Активісти з Кривого Рогу запустили освітній курс про моніторинг якості повітря