Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Експерти U-LEAD та податківці допомагають громадам Дніпропетровщини готуватися до нового бюджетного року

В умовах воєнного стану для громад важливо підтримувати взаємодію органів місцевого самоврядування та органів податкової служби в процесі підготовки проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік. А також під час формування податкової бази місцевих бюджетів у 2023 році важливо враховувати основні зміни податкового законодавства та їх вплив на доходи та видатки.

Для того, щоб допомогти фінансистам громад якісно підготуватися до формування бюджетів, команда регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області організувала інформаційну сесію «Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів податкової служби на етапі підготовки проєкту місцевого бюджету на 2023 рік».

Ми продовжуємо виступати комунікаційним майданчиком між громадами і профільними установами та організаціями. Сьогодні разом із представниками Головного управління ДПС у Дніпропетровській області проводимо інформаційний захід, щоб максимально допомогти органам місцевого самоврядування підготувати збалансовані бюджети, враховуючи всі нюанси роботи громад в умовах воєнного стану, також новели податкового та бюджетного законодавства. Адже від економіки кожної громади сьогодні залежить стійкість і перемога всієї нашої країни, — зазначила керівниця регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області Олена Тертишна.

В ході інформаційної сесія учасники дізналися про процедури обміну інформацією між органами місцевого самоврядування та органами податкової служби на етапах виконання та планування місцевих бюджетів, обговорили вплив змін в податковому законодавстві на доходи та видатки.

В.о. начальника ГУ ДПС у Дніпропетровській області Марина Твердохлєб відмітила, що збільшення надходжень до місцевих бюджетів – важлива задача, яка наразі стоїть перед податківцями, а ефективна співпраця з територіальними громадами дозволяє своєчасно реагувати і вирішувати нагальні питання. Вона підкреслила, що лише у співпраці податківців і органів місцевого самоврядування можливе досягнення паритетності у діях платників податків і держави.

Крім того, представники податкової служби ознайомили учасників з джерелами актуальної інформації про платників податків, сум податкового боргу, а також надали роз’яснення щодо повноважень ОМС в частині інформування податкових органів за встановленими формами тощо.

По завершенню інформаційної сесії фахівці громад отримали відповіді на актуальні питання, які стосувалися співпраці з податковою та роботи електронного кабінету платника податку.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Чотири громади Дніпропетровщини беруть участь у навчальному курсі «Кроки для спеціалістів. Управління проєктним циклом» від U-LEAD
Стань голосом своєї громади: реєструйся на зустрічі з командою Суспільного у громадах Дніпропетровщини
Освітяни Дніпропетровщини готуються до нового навчального року
Як повоєнна відбудова визначатиме розвиток регіонів
Павлоградська та Перещепинська громади розроблятимуть програми та плани комплексного відновлення територій за підтримки U-LEAD