Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


«Ні» – домашньому насильству: як у Дніпрі викликати мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги

8 бригад соціально-психологічної допомоги на Дніпропетровщині запрацювали цього року. У складі команди соціальний працівник та психолог. Якщо людина у небезпеці – її розміщують у шелтерах та соціалізують.

Про це Відкритому розповіли координаторка мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Ольга Глушкова та старша координаторка проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Фонду ООН у галузі народонаселення Ганна Карпеченкова.

У 21 області України працює 101 мобільна бригада соціально-психологічної допомоги. На Дніпропетровщині таких 8: по дві у Дніпрі, Павлограді, Кам’янському та Кривому Розі. Це команди соціальних працівників та психологів, які надають екстрену та планову соціально-психологічну допомогу постраждалим від насильства.

«За даними поліції, під час повномасштабної війни, звертаються з повідомленнями про домашнє насильство у двічі менше. Але до нас, громадських організацій, волонтерів запитів не менше. Роботи вистачає. Зокрема, до бригад соціально-психологічної допомоги на Дніпропетровщині звертається багато людей. Переважно – це жінки. Також, серед тих, кому потрібна допомога, велика кількість ВПО», – розповіла старша координаторка проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства» Фонду ООН у галузі народонаселення Ганна Карпеченкова.

Мобільні бригади працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України.

«Фахівці бригад соціально-психологічної допомоги інформують постраждалих щодо доступних для них послуг та їхніх надавачів, роз’яснюють постраждалим права та можливості отримання допомоги. Викликати мобільну бригаду можна самостійно. Тож залишаємо вам контакти для користування та поширення. Ми працюємо без вихідних, готові приїхати коли й куди потрібно», – розповіла координаторка мобільних бригад соціально-психологічної допомоги Ольга Глушкова.

Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги

Дніпропетровська область

Дніпро: 050 730 08 89, 067 610 58 01

Кривий Ріг: 067 452 42 15, 099 452 42 15

Кам’янське: 067 452 42 31, 099 452 42 31

Павлоград: 067 452 42 16, 099 452 42 16

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: “Ми, по суті, швидка психологічна допомога” — як працюють мобільні бригади UNFPA у Дніпрі
Понад 5,5 тис мешканців регіону минулоріч звернулося по соціально-психологічну допомогу
Як запобігають домашньому насиллю у Дніпрі?
У ВОНА хаб. Дніпро говорили про попередження домашнього й гендерно обумовленого насильства
Домашнє насильство під час війни: виклики нових реалій