Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі працює безкоштовна психологічна лінії для жінок-ВПО “Ти не одна”

За ініціативи громадської організації «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у Дніпропетровській області працює безкоштовна психологічна лінія для жінок “Ти не одна”.

Психологи громадської організації надають щоденні психологічні консультації для жінок-ВПО з Луганської, Донецької, Запорізької областей, консультації проходять онлайн за попереднім записом по Skype, Zoom, Viber і за телефоном гарячої лінії.

Особлива увага приділяється жінкам, які постраждали від насильства під час війни.

Консультації надаються всім жінкам – ВПО за попереднім записом на гарячу лінію, також особлива увага приділяється людям з інвалідністю – ВПО.

Для запису на консультації зателефонуйте за телефоном гарячої лінії +38 066 886 83 12 або напишіть у соціальних мережах, месенджерах:

lwv.lugansk@gmail.com

https://www.facebook.com/lwv.ngo/

Проєкт впроваджується ГО «Правозахисний центр Ліга жінок-виборців» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині розпочато роботу безкоштовної психологічної лінії для жінок ВПО
На Дніпропетровщині створено Віртуальний консультаційний центр з психосоціальної підтримки та сприяння зайнятості жінок-внутрішньо переміщених осіб