Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Кривому Розі відкрили освітній простір для дітей з багатодітних родин і переселенців

У Кривому Розі благодійники фонду “Добро+Дій” організували освітній майданчик для дітей. Організатори розповіли Суспільному: приходити можуть школярі, які не мають доступу до гаджетів та інтернету вдома. Переважно це діти з багатодітних родин.

Валерія – учениця четвертого класу. До освітнього майданчика приходить займатися вже майже рік. Дівчинка говорить: тут їй комфортніше навчатися, ніж вдома.

«Ми тут з друзями, вони також тут навчаються на онлайн-уроках. Іноді ми катаємось на гойдалці, куштуємо смаколики. Ми придумуємо цікаві ігри«, – розповідає дівчинка.

У навчальному просторі дітей забезпечують усім необхідним для онлайн-занять: гаджетами, інтернетом, канцелярським приладдям. Уроки проходять у спеціально підготовленому укритті.

«Криворізькою військовою адміністрацією з початку війни було оглянуте приміщення і внесено його в “Криворізькі сховища”. Тут навчаються діти, вони у постійній безпеці«, – каже координаторка благодійного фонду Наталя Осадча.

Зі школярами під час та після уроків займається Наталія Шувалова – соціальна працівниця благодійного фонду. Жінка говорить: має 20-річний досвід роботи з дітьми.

«Дітки приходять так, як і вони ходили до своєї школи. Вони підключаються за посиланнями, слухають курс уроку. Якщо їм щось не зрозуміло, вони звертаються і ми можемо їм допомогти. Домашнє завдання ми їм допомагаємо виконувати«, – розповідає вона.

Наталія Шувалова говорить: після уроків дітей завжди годують гарячим обідом, а перерви проводять активні.

Наразі у просторі навчаються 12 школярів, троє з них переселенці. За словами керівника благодійного фонду Сергія Драгунова, можуть прийняти ще декількох дітей.

«Люди – переселенці, у багатьох немає елементарних телефонів, немає планшетів, щоб діти займались дистанційно. Тому ми зараз працюємо з такими дітками. Сьогодні всі наші діти — діти війни, а це наш фронт«, – розповідає він.

Навчальний простір на базі фонду працює з 9.00 до 16.00. Записати школярів можна за номером – (067) 735-61-55 Наталія.

Більше про діяльність БФ «Добро+Дій» — на фейсбук-сторінці організації.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: