Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Межівській громаді ЦНАП на колесах від U-LEAD допомагає постраждалим від обстрілів мешканцям

Днями ракетними обстрілами  було пошкоджено десятки житлових будинків в одному з населених пунктів Межівської громади Дніпропетровської області. Постраждалі мешканці можуть отримати допомогу від держави та місцевого бюджету для відновлення зруйнованих осель.

Необхідно було провести обстеження та зафіксувати наслідки пошкоджень. Оперативно приїхати на місце події та виконати всю необхідну роботу працівникам селищної ради допоміг мобільний ЦНАП, який Межівська селищна рада отримала одна з перших в Україні за підтримки «U-LEAD з Європою».

Для того, щоб оформити заяву на отримання матеріальної допомоги з місцевого бюджету на відновлення пошкодженого майна, скласти Акт обстеження уповноваженим органом громади, отримати гуманітарну допомогу, зареєструвати факт пошкодження через додаток «Дія», відбувся виїзд мобільного ЦНАПу, унікального автомобіля від U-LEAD, з унікальним десантом спеціалістів селищної ради. Було складено десятки актів, прийнято десятки заяв та обстежено всі пошкоджені будівлі, — розповів голова Межівської громади Володимир Зражевський на своїй сторінці.

Межівський ЦНАП «на колесах» – автобус, облаштований пандусом, інтернетом, усім необхідним обладнанням та устаткуванням для роботи адміністраторів ЦНАПу. Тут можна отримати в комфортних умовах такі послуги: реєстрації місця проживання, соціального захисту (призначення державних допомог, субсидій, тощо), реєстрації речових прав на нерухоме майно, пенсійні послуги, земельні послуги тощо.

Нагадаємо, в рамках партнерства Межівська громада самостійно придбала обладнання для мобільного ЦНАПу, облаштовувала гараж, а також відремонтувала приміщення стаціонарного Центру надання адмінпослуг.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Диджиталізація українських громад: лідери цифрової трансформації обговорили можливості та перспективи
Запобігти штрафам та захистити працівників – завдання громадам на березень від Держпраці
Експерти U-LEAD навчають фахівців громад змінювати підхід до організації благоустрою
Експерти U-LEAD пояснили громадам алгоритм виділення паїв під час воєнного стану
Розробники ІАС «LOGICA» автоматизували процес оцінки ефективності бюджетних програм