Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У ПГ «СІЧ» закликають свідків воєнних злочинів росії повідомляти про них на надавати докази

З перших днів повномасшатбного вторгнення росії в Україну, громадські організації займаються документуванням воєнних злочинів, скоєних росією.

Саме про це детально розповіла юристка Правозахисної групи «СІЧ» Юлія Полєхіна в ефірі Латвійського радіо, LR 4.

Юлія вже багато місяців документує воєнні злочини росії в Україні по Запорізькій та Дніпропетровській області і закликає кожного українця, який постраждав чи був свідком скоєного воєнного злочину, повідомити про це і надати якомога більше фактів, фотографій та відео.

«На сьогодні вже задокументовано десятки тисяч різних воєнних злочинів і кожен епізод заноситься в єдину базу, яка щодня зростає. Бувають ситуації коли фактаж складно зібрати, оскільки на місці ведуться обстріли або свідок перебуває у тяжкому психологічному стані, а є випадки, коли дані у відкритому доступі«, — розповідає журналістці Юлія Полехіна.

Вся зібрана інформація буде використана як докази для притягнення росії, її керівництва та комбатантів до відповідальності у Міжнародному кримінальному суді та інших міжнародних інституціях.

☝️Якщо ви були свідками воєнних злочинів, напишіть на пошту ПГ «СІЧ»:

🔶pgsichdnipro@gmail.com

🔶tribunal_for_putin@helsinki.org.ua

Захист прав постраждалих від війни здійснюється в рамках програми USAID Ukraine — USAID Україна «Права людини в дії», яка виконується УГСПЛ.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині родини загиблих через війну цивільних отримають по 300 тис грн матеріальної допомоги: алгоритм дій
На Дніпропетровщині родини 64 загиблих через війну цивільних отримали по 300 тис грн матеріальної допомоги
Цьогоріч до ЦНАПів Дніпропетровщини подали майже 1,5 тис заяв про зруйноване або пошкоджене майно
У Дніпрі відкрили центр довгострокового проживання для переселенців
Чи варто ризикувати, визволяючи Крим військовим шляхом: думки українців