Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Halloween in DNDZ-2022

Кам’янська федерація кіокушин-кан карате традиційно організувала 30 жовтня для своїх вихованців вечірку HALLOWEEN in DNDZ-2022.

Цього року вечірка відбулася у лівобережному кінотеатрі «МИР». Програма відпочинку включала: сесію аквагриму, ігри в шашки, настільний теніс і більярд, перегляд тематичних фільмів.

На думку керівництва Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, подібні культурні заходи допомагають вихованцям розвивати свої творчі та комунікаційні здібності.

Ідея проведення вечірки «HALLOWEEN in DNDZ» для вихованців федерації кіокушин-кан карате народилася ще у 2016 році. Спочатку свято для дітей було організовано у затишному та унікальному закладі НеКафе «WONDERLAND». Пізніше, через зростання кількості бажаючих, проведення вечірки довелося перенести до лівобережного ресторану «ПІЦА ЧЕЛЕНТАНО». На жаль, обидва заклади через кризу, пов’язану з війною та карантинними обмеженнями в період поширення вірусу COVID-19 змушені були закритися.

У пошуках нового місця для проведення вечірки цього року федерація звернулася до керівництва комунального підприємства кінотеатру «МИР». Директор Жанетта Вікторівна одразу погодилася допомогти каратистам зберегти традицію організації дозвілля для дітей на свято Хеллоуїна. В останні роки кінотеатр «МИР» дуже змінився, завдяки зусиллям керівництва – цей заклад став доступним та привабливим місцем відпочинку для різних категорій відвідувачів.

«Насамперед хочеться подякувати директору кінотеатру «МИР» Жанетті Вікторівні, а також персоналу підприємства за допомогу, чуйність та щирість під час проведення вечірки «HALLOWEEN in DNDZ-2022», — розповів Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, — у період війни, діти є однією з найуразливіших цільових аудиторій. У багатьох дітей батьки опинилися на фронті, є такі, хто був змушений залишити рідну домівку та тимчасово переїхати жити до Кам’янського. Ніхто з нас не має можливості подарувати нашим дітям інше дитинство та юність, але ми можемо зробити так, щоб у їхній пам’яті залишилися не тільки сирени про повітряну тривогу та тривожні новини з фронту, а й яскраві, цікаві та радісні події».

 

Автор: Євген Колішевський. Коректор: Максим Козаченко.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кам’янському відзначили 100-річний ювілей творця кіокушин карате
«ЗОЛОТИЙ ЗАПАС» Дніпровського бранча по кіокушин-кан карате поповнився новими чорними поясами
Підсумки іспиту з кіокушин-кан карате у Кам’янському